אזעקת צבע אדום נשמעה באשדוד באמצע נאום של ראש הממשלה - יירוטים במרחבאזעקת אמת נשמעה באשדוד ובאשקלון - לפחות 2 רקטות נורו לעבר האיזור. הירי באמצע נאום של ראש הממשלה בכנס באולמי בלה וידה באשדוד, מה שהוביל לקטיעת הכנס. ראש הממשלה, אולי לראשונה חווה על בשרו את ירי הטילים והאזעקות שהם מנת חלקי תושבי הדרום

הפתעה באשדוד בעקבות ירי טילים לעבר העיר בזמן שאף אחד לא ציפה לכך וללא כל אזהרה מוקדמת.

מזה שנים שהירי לעבר העיר הוא רק במהלך התחממות משמעותית והנה טילים לעבר העיר כדבר שבשגרה...

התגובה הפעם של ישראל אמורה להיות חריפה במיוחד שכן האזעקה הופעלה באמצע נאום ראש הממשלה בכנס פוליטי באולמי בלה וידה אשדוד. נתניהו שהושפל בשידור חי וחווה את פעיליו נסים בבהלה מהמקום  אל מול עיניו והוא בזמן שמאבטחיו מפנים אותו לחדר בטחון, יצטרך להגיב הפעם באופן קשה במיוחד.

לאחר כחצי שעה של המולה, בקש נתניהו לחזור לנאום אך אמור במקום זאת להורות לצבא על תגובה הולמת להשפלה זו, השפלה אותה חווים תושבי הדרום על בסיס יומי ואותה הוא חווה לראשונה מאז כהונתו.

אזעקת צבע אדום נשמעה ברחבי העיר אשדוד  ובאזור תעשיה צפוני. מדיווחים ראשונים מדובר ב-2 רקטות. הירי בוצע באמצע כנס של ראש הממשלה באשדוד. 

האזעקה נשמעה רק בחלק מהעיר, למרות שהיא נשמעה היטב בכל רחבי העיר.

בעקבות הירי והאזעקה ישנה נפגעת חרדה אחת שמטופלת על ידי מד"א ומפונה לבית החולים אסותא באשדוד.

באשדוד ימתינו לראות האם ימשך הירי לתוך הלילה ורק אז יוחלט על הערכות מיוחדת לגבי מערכת החינוך ופתיחת מקלטים.

מאחר ותגובת ישראל אמורה להיות קשה מאוד, השאלה היא האם אנחנו לקראת הסלמה משמעותית או ששוב המיצרים ירגיעו את הרוחות ונמתין לירי הבא כמו שבשדרות התרגלו....


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה