ד"ר אילנה מויאל

הכתבות והמחקרים שנעשו בשנתיים האחרונות, יצרו ביקוש אדיר לתאי חמצן, אולם הם היו זמינים עד היום בעיקר בבית חולים איכילוב שם הביקוש הלך וגבר בעקבות העדויות על התוצאות המפתיעות לטובה עד כדי שבכתבות בתוכניות החדשות של ערוצי הטלוויזיה, היו שממש הגדירו את התוצאות כניסים ונפלאות רפואיות.

מכאן החלו עוד מוקדים רפואיים ברחבי הארץ לאפשר טיפולים בתאי לחץ וסוף סוף הם נגישים לנו באשדוד, בזכות  ד״ר אילנה אמויאל, דוקטור במדעי הרפואה (חוקרת סרטן) שהיא ממקימי אסותא אשדוד ובזכות כך עברה מירושלים לגור באשדוד וכעת פתחה את קליניקת תאי הלחץ בעיר לנוחיות כולנו.

הטיפול בתאי הלחץ נמצא במחקרים ובשטח כיעיל ביותר ואפקטיבי מאוד לכאבים כרוניים, תשישות, בעיות זיכרון ושכחה, בעיות עור, עצירת תהליכי הזדקנות, בעיות כלי דם, דיכאון ופוסט טראומה, בעיות קשב וריכוז, עייפות כרונית, פצעים קשיי ריפוי, פציעות ספורט, תופעות לונג קוביד ואפילו לחידוש העור.

מה זה תא לחץ?

תא לחץ הוא מבנה אטום עשוי חומרים עמידים שמאפשר שליטה על הלחץ האטמוספרי בתוכו על ידי הזרמת אוויר ודחיסתו. במהלך השהות בתא לחץ, מטופלים נושמים חמצן בריכוז גבוה בתוך חלל סגור, כאשר הלחץ בו עולה על הלחץ האטמוספרי הרגיל.

המטופלים נושמים מהמסיכה חמצן בריכוז של 96%, לעומת הריכוז הרגיל של 21%, בזמן שלתא מוזרם אוויר בלחץ הגבוה פי 2.4–3 מהלחץ האטמוספירי הרגיל.

בשנים האחרונות יותר ויותר ספורטאים, אמנים, סלבריטאים ברחבי העולם ואנשים שאימצו אורח חיים בריא על פי עקרונות רפואת ה- Wellness, בוחרים לעבור טיפולים בחמצן.

תא לחץ

האפקט של 96% חמצן גורם לשרשרת תגובות פיזיולוגיות המעודדות יצירת כלי דם חדשים ובכך משפרות את רמת החמצון בגוף כמו גם מעודדות שחרור של תאי גזע שמשמשים לתיקון וריפוי רקמות בכל האיברים.

רבים בוחרים ללכת לטיפול בתאי לחץ לא רק למטרות ריפוי, אלא כדי לשפר באופן כללי את איכות החיים. כך למשל – האפקט של שחזור כלי הדם והרקמות נמצא יעיל לחידוש עור הפנים שמקבל חיים חדשים בעקבות סדרת טיפולים מרוכזת ותרומתו של הטיפול לגוף ולנפש מתבטאת בין היתר בשיפור זיכרון ואיכות השינה, איזון בהפרעות קשב וריכוז, חיזוק המערכת החיסונית ועוד

במגוון מצבים רפואיים ואסתטיים, כולל, כאמור, חיזוק המערכת החיסונית.

סדרת הטיפולים בחמצן מותאמת לצרכים האישיים של כל מטופל ונקבעת רק בזמן ההתייעצות עם הצוות הרפואי שלנו בפגישת הייעוץ הראשונית.

ד״ר אילנה אמויאל – מפעילת תאי הלחץ באשדוד

ד״ר אילנה אמויאל, דוקטור במדעי הרפואה (חוקרת סרטן) וניהלה מספר מעבדות רפואיות בארץ ובחו״ל, ניהלה בית חולים באפריקה (גינאה המשוואנית), ממקימי בית חולים אסותא אשדוד. כל חייה חיה וגדלה בירושלים ולפני 5 שנים עברה לאשדוד בעקבות תפקיד של הקמת מעבדת בנק הדם בבית חולים אסותא אשדוד. בשנתיים האחרונות שימשה בתפקיד מנהלת רפואית ואחראית קורונה

כיום אילנה היא בעלת הקליניקה לטיפול בתאי החמצן באשדוד.

ליצירת קשר -

ד״ר אילנה אמויאל- 053-9284438

צה"ל 4 אשדוד (מעל ביטוח לאומי)

השאירו פרטים בסוף הכתבה וד"ר אילנה אמויאל תחזור אליכם לשיחה פרטית 

שם מלא
דואל אלקטרוני
טלפון
הערות

---------------------

יש לכם סקופ? מצאתם טעות בכתבה? לחצו כאן להתחיל איתנו צ'אט בוואטספ 

--------------------

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים שמגיעים לידינו. אם זיהיתם באתר צילום בו אתם בעלי זכויות יוצרים, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול משימוש בו, באמצעות הקישור כאן