יחסוך הרבה תורים ועצבים: חדש במשרד התחבורה- זימון תור במשרד הרישוי בטלפוןחידוש במשרד התחבורה שיחסוך כנראה הרבה תורים ועצבים: מהיום (ב') ניתן להזמין תור למשרדי הרישוי גם במוקד הטלפוני ולא רק באמצעות אתר האינטרנט של משרד התחבורה או באפליקציה בלבד. בנוסף לחידוש יוכלו מזמיני התור לקבל 24 שעות לפני המועד שקבעו תזכורת לנייד

צילום: מתן דויטש

עד היום, ניתן היה לשריין מקום למשרדי הרישוי באמצעות אתר האינטרנט של משרד התחבורה או באפליקציה בלבד. בנוסף לחידוש יוכלו מזמיני התור לקבל 24 שעות לפני המועד שקבעו תזכורת לנייד.

במשרד ציינו כי חידוש נוסף יאפשר למי שהזמין תור מראש למשרד הרישוי במוקד הטלפוני, באינטרנט או באפליקציה, לקבל מסרון המאשר את התור ומספק תזכורת 24 שעות מראש.
 
שירות זימון תורים מאפשר להזמין תור מראש למשרדי הרישוי ברחבי הארץ, באמצעות אתר האינטרנט, אפליקצייתMY VISIT או המוקד הטלפוני של משרד התחבורה, ולקבל שירות ללא המתנה בתור.

השירות ניתן במשרדי הרישוי באשדוד בנוסף לערים נוספים. 

סמנכ"ל השירות במשרד התחבורה, גילי כהן, ציין כי "מרבית שירותי הרישוי ניתנים כיום באמצעות שירותים מקוונים באתר האינטרנט של משרד התחבורה, בעמדות השירות האוטומטיות הפזורות ברחבי הארץ ובסניפי חברת דואר ישראל.

נהגים הנדרשים לבצע פעולות בסניפי הרישוי, יוכלו לעשות זאת באמצעות זימון תור מראש, ולקבל שירות בתוך מספר דקות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה