ברביעי האחרון ביקרנו בערב אריזת סלי המזון שמפעילה עמותת חסדי עירית, המחזה היה מרשים ובהחלט מעורר את התהייה היכן תרומתנו לקהילה.

באדיבות עמותת חסדי עירית

למעלה מ-200 מתנדבים בגילאי 4-80 הגיעו באוטובוסים מיישובים שונים והתגייסו לאריזת סלי מזון מלאים בכל טוב, שחולקו כבר באותו הערב ל-300 משפחות שמרביתן מתגוררות באשדוד.

באדיבות עמותת חסדי עירית

במשך השנה העמותה נעזרת במתנדבים מבתי ספר ותנועות נוער שונות שמגיעים במסגרת 60 השעות של מחויבות אישית מטעם משרד החינוך.
כמו שכבר תוכלו לנחש, 60 השעות אינן רלוונטיות בתקופת החופש הגדול והעמותה תישאר עם כ-30 בני נוער, מתנדביה הקבועים, אך אין זה מספיק לקיום פעילות בסדר גודל שכזה.

החל משבוע הבא ובמשך חודש אוגוסט העמותה מבקשת וקוראת לציבור הרחב להגיע ולהתנדב. ימי ההתנדבות חלים בכל רביעי ונמשכים כשעה, החל מהשעה 20:00.

לקבלת פרטים חייגו – 050-7688600

או לחצו כאן

 באדיבות עמותת חסדי עירית

על עמותת חסדי עירית

חסדי עירית היא עמותה ללא כוונות רווח. קרויה על שם עירית דרובינר שהייתה סטודנטית במכללת גבעת וושינגטון ובסוף שנת הלימודים הראשונה נהרגה בתאונת דרכים. על מנת להנציח את זכרה החליטו חבריה לכיתה להקים גמ"ח (גמילות חסדים) על מנת לעזור למשפחות נזקקות כפי שעירית הייתה נוהגת לעשות.

 העמותה פועלת מזה 20 שנה בניהולו של יניב חמדני. עיקר התמיכה מתבצעת בימי רביעי בערב ע"י אריזת המצרכים לסלי מזון, וחלוקתם ל-300 משפחות קשות יום באשדוד והסביבה.

מלבד חלוקת מזון העמותה מחזיקה גם ציוד רב לאירועים, כתרומה לאילו שאין באפשרות לשכור ובעיקר לאירועי אבל.

 יניב חמדני (39) מרחובות, מנהל העמותה ומורה לחינוך גופני בחצי מזמנו ובשאר הזמן פעיל בעמותה. מספר כי מדיי שבוע נתרמים כ-15 טון של ירקות ופירות שמגיעים מספקים קבועים שפועלים עם העמותה. עוד מוסיף לספר כי "מרבית המשפחות מוכרות ברווחה, אך לעיתים יש כאלו שנפלו בין הכיסאות, ולכן אנו עושים גם בדק בית..."

 עוד ניצל חמדני את ההזדמנות לשתף כי במקום בו מתבצעת האריזה הוא קמפוס להכשרת מורים, הפועל בניהולו של יקי סעדה, שנרתם באופן מלא על מנת לאפשר את קיום פעילותה של העמותה.

נראה כי הפעילות מביאה איתה מעבר למחויבות אישית ותרומה לקהילה, קשרים חברתיים שנוצרים, משפחות שמגיעות יחד עם הילדים לפעילות משותפת שמסתיימת כפי הנראה בפארק השעשועים בסמוך למתחם אריזת המצרכים. 

לקבלת פרטים חייגו – 050-7688600

או לחצו כאן