אושרה בקשת המועצה לפינוי בינוי בית הספר הממלכתי דתי "נעם סיני" בגן יבנהלאחר מספר שנים של פניות חוזרות ונשנות של ראש המועצה דרור אהרון יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך ירון ניסים למשרד החינוך, אושרה הבקשה לפינוי בינוי של בית הספר הממלכתי דתי "נועם סיני" בגן יבנה. בית הספר ייבנה מחדש במבנים מודרניים בסטנדרטים גבוהים.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

במכתב שנשלח אל משרד החינוך, הדגיש ראש המועצה כי בית הספר "נעם סיני" נבנה לפני כ-70 שנה, בשנות ה-50, הוא מורכב מצריפים המפוזרים על פני שטח גדול ומצבם הנוכחי אינו מתאים להיות מוסד חינוכי מודרני בן ימנו. ראש המועצה הדגיש גם את הצורך במבנים ממוגנים בשל קרבתה של גן יבנה לרצועת עזה, את מצבם הבטיחותי של המבנים ואת הצורך בהריסתם ובנייה חדשה מן הייסוד.

כזכור, רק לפני מספר שנים השקיעה המועצה למעלה מ-2 מיליון שקלים בשיפור ושדרוג המבנים בבית הספר, כולל מבני השירותים, הגגות, מיזוג ועוד. היום, ראשון (17.5) הגיע האישור המיוחל ובו נכתב כי משרד החינוך מאשר את הבקשה לפינוי ובינוי כלל המבנים בבית הספר ובנייתם מחדש כמבנה מודרני וחדיש בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ראש המועצה, דרור אהרון: " "יגעת ומצאת תאמין...אני גאה ונרגש להודיע לכלל תושבי גן יבנה ולציבור הדתי בפרט על כך שמשרד החינוך אישר את בקשתינו לפינוי בית הספר "נעם סיני", הריסת המבנים שבו ובנייתו מחדש כמבנה מודרני וחדיש בסטנדרטים הגבוהים ביותר כפי שמגיע לתלמידי ותלמידות גן יבנה. אני רוצה להודות לסגני ומחזיק תיק החינוך הדתי, ירון ניסים, על הסיוע והתיאום בקשר מול ממשלת ישראל שסייעה לנו רבות".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה