אושרה התכנית האדריכלית לפינוי בינוי בית הספר הממלכתי דתי "נעם סיני " בגן יבנהלאחר שבתקופה האחרונה נעשו קידוחי בסיס בשטח בית הספר, הגיע השבוע האישור המיוחל של משרד החינוך לתכנית האדריכלית החדשה לפינוי ובינוי מחדש של בית הספר נעם סיני אשר יבנה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

לאחר פניות חוזרות ונשנות של ראש המועצה, דרור אהרון, יחד עם סגנו ומחזיק תיק החינוך הדתי, ירון ניסים, אל משרד החינוך, אושרה לאחרונה הבקשה לפינוי בינוי של בית הספר הממלכתי דתי "נעם סיני" בגן יבנה. לאחר שבתקופה האחרונה נעשו קידוחי ביסוס בשטח בית הספר, השבוע הגיע האישור המיוחל של משרד החינוך לתכנית האדריכלית החדשה לפינוי ובינוי מחדש של בית הספר בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

כזכור, במכתב שנשלח אל משרד החינוך, הדגיש ראש המועצה כי בית הספר "נעם סיני" נבנה לפני כ-70 שנה, בשנות ה-50, הוא מורכב מצריפים המפוזרים על פני שטח גדול ומצבם הנוכחי אינו מתאים להיות מוסד חינוכי מודרני בן ימנו. ראש המועצה הדגיש גם את הצורך במבנים ממוגנים בשל קרבתה של גן יבנה לרצועת עזה, את מצבם הבטיחותי של המבנים ואת הצורך בהריסתם ובנייה חדשה מן הייסוד.

ראש המועצה, דרור אהרון: "המאמצים שלנו אל מול משרד החינוך להכנת תכנית פינוי בינוי מקיפה לחידוש ושדרוג בית הספר 'נעם סיני' נושאים פרי. אחרי שכבר ביצענו קידוחי ביסוס ראשוניים במתחם בית הספר, התכנית האדריכלית של בית הספר אושרה על ידי משרד החינוך והיא פשוט יפהפייה. אנחנו עובדים על הקמתו של בית ספר חדש, מתקדם, מודרני וייחודי עבור הדורות הבאים".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה