אז...איזה תיכון בגן יבנה מוביל את טבלת הזכאים לבגרות?על פי נתוני משרד החינוך אשר התפרסמו לאחרונה אחוז הזכאים לבגרות בגן יבנה עומד על 87.2% ועולה על הממוצע בערים דוגמת ראשון לציון, רעננה, רחובות, מזכרת בתיה ועוד. את אחוז הזכאים ביישוב מוביל תיכון אורט ע"ש נעמי שמר בפער של אחוז בודד על תיכון אורט ע"ש רבין במספר הזכאים לבגרות. תיכון אורט ע"ש נעמי שמר מוביל את אחוזי הזכאים לבגרות באנגלית 5 יחידות לימוד כשלעומתו מוביל תיכון אורט ע"ש רבין באחוז הזכאים ל-5 יחידות לימוד מתמטיקה בפער משמעותי.

pixabay

נתונים רשמיים של משרד החינוך שהתפרסמו לאחרונה חושפים את התמונה המלאה והמפתיעה בקרב בוגרי התיכונים ביישוב. את אחוז הזכאים הכללי לבגרות מוביל תיכון ע"ש נעמי שמר עם 90.4% כשאחריו תיכון אורט ע"ש יצחק רבין  עם 89.3%. את אחוז הזכאים לחמש יחידות אנגלית מוביל גם כאן התיכון ע"ש נעמי שמר עם 73% התמונה משתנה כשמדובר על אחוז הזכאים ל-5 יחידות מתמטיקה אותו מוביל התיכון ע"ש יצחק רבין עם 26.3% זכאים לעומת 13.8%זכאים בתיכון ע"ש נעמי שמר.כשמדובר על אחוז מצטיינים בבגרות מוביל תיכון אורט ע"ש רבין עם 8.6% הצטיינות לעומת 4.1% מצטיינים בתיכון אורט ע"ש נעמי שמר. 

לסיכום: מה היה לנו כאן? תיכון אורט ע"ש נעמי שמר בגן יבנה מוביל בפער של אחוז במספר הזכאים לבגרות לעומת תיכון אורט ע"ש יצחק רבין כשאת הזכאות ל- 5 יחידות לימוד במקצוע המתמטיקה מוביל תיכון ע"ש יצחק רבין שאף מוביל באחוז המצטיינים בתוצאות הבגרות. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה