אייל תנעמי הוא המבקר החדש של המועצה המקומית גן יבנהבתום הליכי מיוון אינטנסיביים וקפדניים, החליטה וועדת האיתור של המועצה המקומית גן יבנה על מינויו של אייל תנעמי כמבקר המועצה החדש במקומה של שרה שניר שסיימה את תפקידה לאחר שנים ארוכות של שירות למען תושבי גן יבנה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

המועצה המקומית גן יבנה מודיעה על בחירתו של אייל תנעמי לתפקיד מבקר המועצה החדש. הודעת המינוי הרשמית תאושר בעת קיום ישיבת המועצה הקרובה.    

תנעמי, תושב אשקלון, נשוי ואב לארבעה, נבחר לכהן כמבקר המועצה המקומית גן יבנה, לאחר שנמצא המתאים ביותר מבין כל המועמדים שהגישו מועמדותם לתפקיד בעיקר בשל ניסיונו העשיר. אייל תנעמי בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ובעל תואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בר אילן, בעל תעודת רואה חשבון, ובעל הכשרות והסמכות בקורסים כגון ניהול סיכונים, מיצוי תקציבי רשות והיבטים בתכנון ובנייה ברשויות המקומיות. תנעמי בתפקידו האחרון שימש כמבקר פנימי וממונה על תלונות הציבור במשך 10 שנים במועצות אזוריות ומקומיות אחרות ועוד.

ראש המועצה, דרור אהרון: "מינויו של אייל תנעמי הינו מינוי ראוי וחשוב. תפקיד מבקר המועצה הינו תפקיד מורכב ובעל משמעות גדולה, הוא זה שמסייע לנו להמשיך ולהשתפר למען התושבים. אני מאחל לו המון הצלחה בתפקידו החדש, הצלחתו היא הצלחתנו, ומבקש להודות לשרה שניר, המבקרת היוצאת, על שירות אינטנסיבי וארוך למען היישוב".

 מבקר המועצה הנכנס, אייל תנעמי: "אני מודה לוועדת האיתור בכלל ולראש המועצה בפרט, על בחירתי לתפקיד ועל האמון שניתן בי. אשמח למלא את התפקיד ולהיות לעזר בקידום הישוב ובשגשוגו תוך מימוש יכולותיי וניסיוני בתחום המוניציפלי בכלל ובביקורת בפרט. "


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה