אילנה ירדני טרפלר מגן יבנה הניחה פרחים על קברי הנופלים בבית העלמין הצבאי בגן יבנהבימי שגרה אילנה ירדני טרפלר , סטייליסטית ומעצבת אופנה מבוקשת עם זיקה גדולה לקיימות ושמירה על כדור הארץ, לא מפסיקה להתנדב. הלב הענק שלה מחפש תמיד מקומות בהם ניתן לתרום, לסייע, לשנות ולשפר. המחשבה על המשפחות השכולות שלא יוכלו לפקוד את קברי יקיריהם ביום הזיכרון הקרוב בשל הקורונה, הביאה אותה להגיע לקברי הנופלים בגן יבנה ולהניח עליהם פרחים. "הנחת פרח על קבר של ילד שנקטף למען ארצי מרגשת אותי זה המעט שאני יכולה לעשות".

אילנה, מהיכן הגיע הרעיון ללכת להניח פרחים על קברי הבנים?

"בגילי, לצערי, אין מישהו שלא מכיר מישהו שנפל או שאיבד אדם יקר שנפל. הכאב על המשפחות שלא יכולות להגיע ולהתאחד עם הבנים הנופלים, עם היקרים שלהם ביום הזיכרון גרמה לי לכאב לב גדול. חברתי הטובה נירה שטרמיסטר כרמל, כיבדה כל נופל בבית הקברות הצבאי בבאר טוביה בהנחת פרח.

בתמונה: אילנה מניחה פרח על קברי הנופלים

אילנה ירדני טפלר

המחשבה על הנחת פרח על קבר של כל ילד שנקטף למען ארצי ריגשה אותי מאוד. זה המעט שאני יכולה לעשות. קטפתי ורדים והגעתי לבית הקברות הצבאי. תחילה לחלקה הישנה יותר ואחר כך כאשר תמו הטקסים שהתקיימו שם על ידי כמה משפחות, עברתי לשם והנחתי פרחים. עברתי קבר קבר, קראתי את שכתוב עליו והנחתי פרח. ליבי עם כל המשפחות השכולות. שלא תדעו עוד צער. "


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה