אלפים ליוו למנוחות את הרב משומר צוברי אמש בגן יבנה



אמש, הובא למנוחות הרב משומר צוברי ז"ל אשר שימש כרבה הראשי של גן יבנה במשך יותר מחמישים שנה. הרב משומר היה בן 81 בלכתו. הוא נולד בתימן ועלה עם משפחתו לישראל. שירת במסירות רבה את כל תושבי גן יבנה עוד בימיה כמושבה והיה אהוד על כל התושבים. הרב הקים כולל אברכים ולימד תלמידים רבים.

אלפים השתתפו אתמול בהלוויתו של הרב משומר שהיה הרב הראשי של גן יבנה במשך למעלה מ-50 שנים. הרשתות החברתיות התמלאו הספדים לרב שהשפיע על רבים והיה דמות מוכרת ואהובה ביישוב. בין הסופדים לו היה ראש המועצה אהרון דרור שכתב בין היתר:" כל שנה היינו מסיירים ביחד בשמחת תורה, מכרנו את החמץ יחד וכמובן שבכל יום כיפור הקפדתי להגיע לבית הכנסת שלו ולהתפלל איתו יחד "שחרית". הוא תמיד קיבל אותי בברכה ולא אשכח את זה לעולם". 

יוסי יוסף לוי כתב :"ברוך דיין האמת, נמס כל לב ורפו כל ידיים, כי נשבה ארון האלוקים, אוי לנו כי נפלה עטרת ראשנו, הרב הצדיק והגאון הרב משומר צוברי זצ"ל עלה בסערה השמיימה."

פייסבוק ברק כהן

שי לוי:"נפלה עטרת ראשנו, מורינו ורבינו המרא דאתרא של גן יבנה הרב משומר צוברי נפטר זצוק"ל, אבידה גדולה לי באופן אישי ומאמין שלעוד רבים כמוני. אבידה למשפחתו ואבידה ענקית ליישוב כולו. מעל ל-50 שנות עשייה ציבורית למען היישוב בתפקיד הרב הראשי לגן יבנה. צער גדול...."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה