בית הספר "נופי מולדת" בגן יבנה ציין את שבוע הזהירות בדרכיםהשבוע, צוין בבית הספר שבוע הבטיחות בדרכים שעמד בסימן "מהירות" ומטרתו לפתח מודעות בקרב התלמידים לנושא מהירות כלי הרכב בכביש והשפעתה על בטיחותם בדרכים כהולכי רגל, רוכבי אופניים או כנוסעים ברכב.

בבית ספר נופי מולדת מקיימים את הפתגם "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" ואת השבוע הזה התלמידים ציינו באופן ייחודי ובלתי נשכח באמצעות מגוון פעילויות. כלל תלמידי בית הספר התנסו ביום ספורט אתגרי בשילוב בטיחות בדרכים במגוון תחנות כמו משיכת חבל, מסלול מכשולים, סולמות ונחשים, חידות בציורים והכל תוך חידונים בנושא זה"ב.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בסיום היום, התלמידים נפגשו עם השוטר הקהילתי מר בצלאל באסל שהסביר על עבודת השיטור וחשיבות הבטיחות בדרכים. כיתות ג-ד השתתפו במשחק אינטראקטיבי  Treasure HIT"חפש את המטמון" – חווית למידה מבוססת מיקום ברחבי בית הספר, המופעל באמצעות סמארטפונים התלמידים סרקו ברקודים, חיפשו מקומות בבית הספר וענו על שאלות וחידות בנושא בטיחות.

כמו כן, במהלך כל השבוע התלמידים למדו בכיתות על חצייה בטוחה, הסכנות שבמהירות, תמרורים בליווי סרטונים, מצגות, חידונים ופעילויות שמחנכות הכיתה הובילו.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה