בניין המועצה המקומית גן יבנה הואר באדום כאות הזדהות עם יום המאבק באלימות נגד נשיםאתמול, 25/11 צוין בישראל יום המאבק באלימות נגד נשים. לצד ערים כגון תל אביב, ירושלים וחיפה, הואר גם בניין המועצה המקומית גן יבנה באדום. בנוסף, העלו בנות קבוצת הרלשיות הגן יבנאיות קולאז' ובו הן מצולמות כשעל כף ידן הכיתוב :"די לאלימוות כלפי נשים!"

אמש, צוין ברחבי הארץ יום המאבק באלימות כלפי נשים. אירועי הזדהות עם הקורבנות שנוספו למעגל הדמים השנה, התקיימו בכל רחבי הארץ לצד הרצאות וימי עיון. ארגוני הנשים ציינו את היום בשביתה בת 13 דקות לאות הזדהות עם 13 הקורבנות שנוספו לרשימה הארוכה של נשים שנרצחו על ידי בני משפחה במהלך השנים. בכנסת אף התקיימה ישיבה מיוחדת המציינת את היום החשוב.

הרלשיות מציינות את יום המאבק באלימות נגד נשים

עיריות חיפה, באר שבע, ירושלים ותל אביב, ציינו את היום עם הארת בניין העיריה באדום. גם בגן יבנה בחרו להאיר את חלונות בניין המועצה באדום. בנוסף, חברות הרלשיות של גן יבנה, קבוצת הפעילות החברתיות המורכבת כולה מבנות המקום ואשר מושיטה יד לכל מי שזקוק ויוזמת מגוון פעילויות קהילתיות מבורכות לאורך כל השנה, הצטרפו למיזם כשהן מעלות תמונות שלהן כשעל כף ידן הכיתוב "לא מרימים יד"! 

"כקבוצת נשים, חשובה לנו ההזדהות עם המאבק ובנוסף, חשוב לנו לתת לנשים מקום לפרוק בו למי שזקוקה לכך חלילה וחשופה לאלימות על מנת שתדע שאנחנו כאן בשבילה ושיש לה תמיד חיבוק קהילתי" אומרת עומר דוד ממובילות הקבוצה. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה