מזג האוויר הסוער של יום חמישי ה-6/12 שעבר לא מנע מאנשים נפלאים לצאת מהבית ולשמח את הילדים המאושפזים בבית החולים אסותא באשדוד. מאחורי המיזם עומדת קבוצת "חברים למען הקהילה" ביניהם משה טטרו מאשדוד ושני תושבי גן יבנה בהם אייל קיגל ומיכאל דוד. האירוע כלל מוזיקה של די ג'יי חן ליבה, הפעלת בובות של יובל שחר, הליצנית אלונה, מופעה קפוארה של ליאור בן חיים, צילומי מגנטים של אמיר אלבז וחלוקת מארזי שי כשהכל נתרם על ידי אנשים טובים. בשיאו של הערב נערכה הדלקת נרות חגיגית במעמד הרב מאיר אבו חצירה וסמנכ"ל בית החולים שלמה עמיר אשר תרם רבות לקיומו והצלחתו של האירוע. 

משה טטרו

על האורחים נמנו גם שחקני מ.ס אשדוד שהצטלמו עם הילדים ומשפחותיהם ושימחו אותם. על האירוע ניצחו משה טטרו מאשדוד לצד אייל קיגל מגן יבנה, שמעון אברמוביץ, יעקוב שימול ואוהד צוויק. 

אייל קיגל תושב גן יבנה :"אנו עושים הכל בהתנדבות, כל האנשים שהגיעו עשו זאת בהתנדבות מלאה ועל חשבון הזמן הפרטי שלהם וכל המארזים שחולקו נרכשו מכספי תרומו של הרבה חברים טובים המזדהים עם המטרה שלנו" הקבוצה מבטיחה כי לא מדובר באירוע חד פעמי . הקבוצה נפגשת באופן קבוע ומעלה רעיונות כיצד לתרום ולעזור לקהילה בין אם בהצטרפות למיזמים קיימים כמו בחלוקת מארזי מזון למשפחות נזקקות, חלוקת חבילות שי לחיילים בבסיסים שונים, או מיזמים ופעילויות שנוצרים על ידי החבורה טובת הלב הזו.