בשורה לתושבי גן יבנה: כביש מנחם בגין ישודרג וייסלל מחדשאושרה בקשת ראש המועצה דרור אהרון להשתתפות רשות מקרקעי ישראל במיזם לשדרוג וסלילה מחדש של כביש מנחם בגין .

גן יבנה נט

לאורך כל התקופה האחרונה פנה ראש המועצה, דרור אהרון, למדינת ישראל בבקשה להשתתף במיזם לשדרוג וסלילה מחדש של כביש מנחם בגין ביישוב. בפניותיו הציג ראש המועצה דו"חות הנדסיים באשר למצבו של הכביש שנגרם, בין היתר, כתוצאה משקיעת הקרקע הסמוכה לשדות חקלאים.

לאחר דיונים קדחתניים שהתקיימו בנושא, התקבלה בקשתו של ראש המועצה להשתתפות רשות מקרקעי ישראל במיזם לשדרוג וסלילה מחדש של הכביש. יודגש כי ראש המועצה, סירב לפתרון זמני של קרצוף וריבוד מחדש של הכביש והתעקש בפניותיו על חפירה לעומק וסלילה מחדש של הכביש בכדי להשיג פיתרון מיטבי ואיכותי שיחזיק למשך שנים רבות קדימה.

ראש המועצה, דרור אהרון: "מדובר בבשורה תחבורתית של ממש לתושבי גן יבנה. אנחנו מקימים במרכז הכביש כיכר למיתון והסדרת התנועה ויוצאים בקרוב לסלילה מחדש של הכביש כולו. אני שמח על כך שפניותיי לגורמים במשרד התחבורה נענו ותהיה השתתפות תקציבית גדולה של למעלה מ-60% מעלות הפרויקט. אני רוצה להודות לחבריי להנהלת המועצה על קידום העשייה לטובת התושבים ועל אישור התב"ר החדש בישיבת ההנהלה האחרונה".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה