גן יבנה נערכת ל-5 ימי לימוד מלאים !לאחר שמתווה ראשי הרשויות התקבל במשרד החינוך, הוחלט כי הלימודים בגן יבנה יתקיימו 5 ימים מלאים בשבוע בקפסולות קבועות בדגש על הקפדה על הוראות הביטחון וההפרדה בין הכיתות בקפסולות ותיאום מערכתי של השעות.( כרגע, מדובר על כיתות א'-ב' בלבד והערכה נוספת תתקיים מחר).

גן יבנה נט

בכדי להצליח לעמוד במתווה, אישר ראש המועצה את השתתפות קרן קרב כמו גם סייעות ותומכות הוראה בלוויי הדוק של מחזיקת תיק החינוך וסגניתו ירדנה אוקמן ומנהל מחלקת החינוך רחמים שרים. 

מחר, תתקיים הערכת מצב כוללת בנושא החינוך שתכלול את נציגי ההורים  ומנהלות בתי הספר היסודיים ביישוב ותבוצע חשיבה לצורך מציאת פתרונות יצירתיים בכדי להצליח לקיים חמישה ימי לימוד בשבוע. באם יהיה צורך, יתכן שתתקיים למידה גם במוסדות ציבוריים ביישוב וזאת בכדי לשמור על בריאותם של התלמידים. 

ראש המועצה דרור אהרון :

"אני מודע לאחריות הגדולה בהחלטה שלקחתיי אבל אני מבין את החשיבות שיש לקיום הלימודים עבור התלמידים שהפסידו כל כך הרבה ימי לימוד ועבורכם ההורים בשעות קשות אלה. 

כדי שנצליח במתווה הזה אני מבקש את שיתוף הפעולה המלא של כולכם, באחריות ובהקפדה יתרה על ההנחיות ועל כללי משרד הבריאות: מסיכה, מרחק, הגיינה וכמובן שילד שלא מרגיש טוב לא מגיע לבית הספר. 

פתיחת בתי הספר ומוסדות החינוך תלויה רק בנו ובשמירה על מועצה ירוקה."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה