גן יבנה ציינה את יום הניצחון על הנאצים בטקס מרגש עם הווטרנים ביישובהטקס המסורתי התקיים אמש (ג', 12/5/2020) בסמוך לאנדרטה לזכרם של הווטרנים אשר קיפחו את חייהם במהלך מלחמת העולם השנייה מול הנאצים ועוזריהם. השנה, התקיים הטקס במתכונת מצומצמת על מנת שלא לסכן את הנוכחים.

השנה, הטקס התקיים במתכונת מעט מצומצמת בכדי לא לסכן את הווטרנים תושבי גן יבנה במהלך התקופה האחרונה בה אנו מתמודדים עם מגיפת הקורונה. הטקס נערך בשטח האנדרטה הפתוח בהשתתפות ראש המועצה, דרור אהרון, שנשא דברים והניח זר מטעם המועצה, מלכה פברוב, רכזת מועדון האזרח הוותיק יוצאי ברית המועצות לשעבר וניצולי השואה מטעם המועצה, והווטרנים חברי המועדון.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

אירוע מרגש נוסף התקיים השבוע כאשר חברי מועדון הריצה "רצים עם הרוח" רכשו זרי פרחים לווטרנים והלכו לחלק אותם יחד בבתים, הווטרנים התרגשו מאד מן המחווה.

ראש המועצה, דרור אהרון: "יום הניצחון על גרמניה הנאצית הוא יום חשוב שחייבים להזכירו מידי שנה בשנה. אני יודע כמה היום הזה חשוב, במיוחד לווטרנים האמיצים שנלחמו בעוז ובגבורה על מנת לסיים את המלחמה במשטר החשוך הזה. לכן, חשוב היה לנו לקיים את הטקס גם בימים אלה ולהראות עד כמה גן יבנה ומדינת ישראל מעריכים את גבורתם".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה