גן יבנה ציינה את יום הניצחון על הנאצים בטקס מרגש עם הווטרנים ביישוב.ראש המועצה דרור אהרון :"תודה רבה לווטרנים האמיצים שנלחמו בעוז ובגבורה על מנת לסיים את המלחמה במשטר החשוך הזה. מדינת ישראל וקהילת גן יבנה מעריכים את גבורתכם."

מועצת גן יבנה קיימה אמש את הטקס המסורתי באנדרטה לזכרם של הווטרנים שקיפחו את חייהם במהלך מלחמת העולם השנייה מול הנאצים ועוזריהם.

בתמונה: הרב שניאור קורנט וראש המועצה דרור אהרון בטקס לציון הניצחון על הנאצים. 

בית חב"ד גן יבנה

הטקס נערך בשטח האנדרטה הפתוח בהשתתפות ראש המועצה, דרור אהרון  שנשא דברים והניח זר מטעם המועצה, הרב שניאור קורנט שליח חב"ד ביישוב, מלכה פברוב, רכזת מועדון האזרח הוותיק יוצאי ברית המועצות לשעבר וניצולי השואה מטעם המועצה, והווטרנים חברי המועדון. בסיומו של הטקס פצחו הנוכחים בריקודים לצליליהם של שירים ברוסית מאותה התקופה יחד עם ראש המועצה.

בתמונה: טקס יום הניצחון על הנאצים 

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ראש המועצה, דרור אהרון: "יום הניצחון על גרמניה הנאצית הוא יום חשוב שחייבים להזכירו מידי שנה בשנה וכמובן שכל אחד ואחד מאיתנו צריך להכיר אותו. אירועי מלחמת העולם השנייה והלחימה מול הנאצים נגעו כמעט בכל משפחה של עולים מברית המועצות. תודה רבה לווטרנים האמיצים שנלחמו בעוז ובגבורה על מנת לסיים את המלחמה במשטר החשוך הזה, מדינת ישראל וכל קהילת גן יבנה מעריכים מאד את גבורתכם".

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה