פיקיוויקי

אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה – המועצה המקומית גן יבנה תציין את יום הזיכרון במספר אירועי זיכרון שיתקיימו ברחבי היישוב. כלל הגורמים במועצה נערכו על מנת שאירועים אלו יעברו בצורה המיטבית והמכובדת ביותר. להלן פירוט האירועים -

  • ערב יום הזיכרון יתקיים ביום שלישי (7.5), בשעה 19:30, באנדרטה המרכזית שבגן העיר (רחוב הרצל). צפירת הדומייה תישמע בשעה 20:00 ולאחר מכן יתקיים טקס הזיכרון היישובי בהנחייתו של יהודה בר יוסף.
  • טקסי יום הזיכרון יתקיימו ביום רביעי (8.5), החל מהשעה 11:00, בבתי העלמין ובבתי הספר. צפירת הדומייה תישמע בשעה 11:00.
  • בנוסף, זו השנה השנייה ברציפות, יתקיים טקס יום הזיכרון באנדרטה לזכר נפגעי פעולות האיבה בהדרים על ידי מאות מתלמידי בית הספר 'נופי מולדת'. הטקס יתקיים ביום רביעי (8.5) בשעה 9:00 בבוקר.
  • ערב 'שרים לזכרם' יתקיים במוצאי שבת (4.5), החל מהשעה 21:00 בבית הספר 'אורט' ע"ש נעמי שמר. מספר – תא"ל במיל' רם שמואלי, בהשתתפות חבורת הזמר "הקול כלול", תלמידי בית הספר אורט ע"ש נעמי שמר ובהשתתפות להקת 'צעירות גן יבנה'.
  • בתי הכנסת ברחבי היישוב יקיימו תפילת ערבית והדלקת נרות זיכרון בסביבות השעה 19:45.

 

ראש המועצה, דרור אהרון: "אנו מתכבדים להזמינכם לקחת חלק באירועי יום הזיכרון ויום העצמאות היישוביים שבהם נתייחד עם זכרם של בניה ובנותיה של גן יבנה ושל מדינת ישראל כולה. יום מיוחד זה מפיל את כל החומות ומפיג את כל המחלוקות, ביום קדוש זה נאמץ את המשפחות השכולות אל ליבנו ונייחל לעתיד טוב עבור כולנו".