הירוק האופטימי התחלף שוב בצהוב ברמזור הקורונה של גן יבנהנכון להיום בבוקר 1/9/2020 לאחר שהתווספו 9 נדבקים חדשים בקורונה מאז הלילה האחרון, עומד היישוב על 28 חולים מאומתים ובשל כך נמצא היישוב בטווח הצהוב ואינו ישוב ירוק כרגע. ראש המועצה אהרון דרור:"המצב דינמי ומשתנה כל הזמן ולכן עלינו להיות זהירים ולבצע התאמות בהתנהלות שלנו". כיתות א-ב בבית הספר מכבים ילמדו כרגיל כך גובש במתווה שגובש במסגרת הערכת המצב.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בהערכת מצב שנערכה בהשתתפות הגורמים המקצועיים במועצה, משרד החינוך, משרד הבריאות ופיקוד העורף דווח כי מדריכת תקשוב שהעבירה הדרכה לצוות המורים בבית הספר מכבים אובחנה כחולה מאומתת ובעקבות כך נכנס כל צוות בית הספר לבידוד. 

ראש המועצה דרור אהרון :

"בית הספר פעל על פי כל ההנחיות וההדרכה התבצעה בקפסולות וכל המורים והמורות היו עם מסיכות כך שהטענות לגבי חוסר אחריות של צוות בית הספר חוטאות לאמת". 

בהערכה נקבע כי המועצה תיקח אחריות על בית הספר בתאום אל מול משרד החינוך גובש מתווה שיאפשר פתיחת בית הספר מכבים לכיתות א-ב בלבד באמצעות עובדי המועצה. 

סייעות בתי הספר בתמיכה של צוותי מחלקת החינוך, גורמי מקצוע ובאמצעות למידה ממוחשבת מרחוק יפעלו בבית הספר כצוות ייעודי וכקפסולה סגורה. 

מינהלות -מזכירת בית הספר, אב הבית, השומר והמנקות יעבדו כרגיל

מורות כיתה א-ב ילוו את הכיתה דרך מחשב וברקו

לצורך העניין פערי מחשוב קיימים לרבות מצלמות ללמידה מרחוק ייסגרו על ידי המועצה באמצעות תקציב ייעודי לכך באופן מיידי

ראש המועצה הורה לצוותים לערוך לילדי כיתות א-ב קבלת פנים חמה נעימה ושמחה 

צהרון לתלמידים יתקיים כרגיל. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה