הכירו את "משפחות האדמה" קהילה אינטימית למשפחות המחפשות חיים עם הטבע בגן יבנהכמה פעמים במהלך השנה האחרונה סיימתם את היום בתחושה כי קיים פער גדול בין איך הייתם רוצים להתנהל לבין מה שאתם מצליחים בפועל? רבים כבר אומרים לעצמם כי "ככה זה" במיוחד בתקופה של מגיפה עולמית. אז זהו שלא. מסתבר שאפשר להיות הורים טובים ואנשים שמחים ומסופקים אפילו בתקופת משבר . הסוד נמצא בהישג יד.


הסוד פשוט ונמצא בהישג יד - יציאה לטבע, חיבור לאדמה, לצמחים ואחד אל השני.
"שבט משפחות האדמה" הוא תפיסה חדשנית המעצבת מחדש את הזמן המשפחתי.

בשבט, יוצרים עם מה שלטבע יש להציע, משחקים באדמה, חוקרים את היצורים שמסביב, נהנים מלגעת באדמה, מהתבוננות בגאווה בשלווה וברוגע שנחתו על הילדים שלכם ועליכם. ב"שבט משפחות האדמה" יכולים הילדים להיות הכי ילדים וההורים, להיות הכי אנושיים.

השבט הוא קהילה אינטימית של עד 15 משפחות המגדלות ילדים מלאי ביטחון עצמי ומסוגלות להתמודד עם הסביבה. כל מה שצריך זה מדורה, בניית מחנה, משחקי הרפתקאות, דמיון ויצירה בטבע. 


מבוסס על מחקרים גלובאליים בנושא הכנה מיטבית של ילדים לאתגרי העולם העתידי

עם הטבע

. עם הטבע מזמינים אתכם להצטרף לשבט. לפגוש עוד משפחות כמוכם, לגדל ילדים בטבע, להכין ארוחה ממצרכים טריים ואורגניים שקטפתם ביער. לשבת בנחת בתוך יער קסום, לשתות כוס חליטת צמחים מפנקת ולחזות בפלא- ילדים מאושרים ששכחו שיש מסכים, שכחו לריב ושכחו את המילים "משעמם לי".פעילות השבטים מתקיימת ב"עם הטבע" - מרחב חברתי ירוק וקהילתי בגן יבנה.
למשפחות חינוך בייתי - בשעות הבוקר - ימי ראשון )גיל 5-3 ,)ימי שלישי )גיל 9-6 )
למשפחות חינוך רגיל - בשעות אחר הצהריים- ימי שני ורביעי.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה