המועצה המקומית גן יבנה וקרן רש"י בתכנית "סייבר קלאב" לנערות בגן יבנהלאור הצלחת השנה הראשונה, החליטה המועצה המקומית גן יבנה להמשיך את תכנית סייבר קלאב - תכנית טכנולוגית המיועדת לנערות אשר אוהבות את התחום מתוך הבנה כי תכנית סייבר וטכנולוגיה הם המנועים עליהם מושתת העתיד. הורים ובנות המעוניינות בכך, תלמידות כיתות ט', מוזמנות ל"וובינר סייבר קלאב" בזום בתאריך ה-23/6/2020

 

בואו נדבר טכנולוגיה: המועצה המקומית גן יבנה חברה למרכז לחינוך סייבר ובפעם השנייה תפעיל בעיר את תוכנית סייבר קלאב, תוכנית טכנולוגית שתפתח לבנות העיר את הדלתות לעתיד שלהן.

סייבר קלאב היא תוכנית צעירה ובועטת לנערות שחושבות קדימה וחולמות בגדול. התוכנית מופעלת על ידי המרכז לחינוך סייבר, מיסודן של קרן רש"י ומשרד הביטחון, מתוך ההבנה שתכנות, סייבר וטכנולוגיה הם המנועים עליהם יושב העתיד.

המרכז לחינוך סייבר

לאור הצלחת השנה הראשונה, המועצה המקומית גן יבנה החליטה להמשיך את פעילות התוכנית בעיר, ולהציע לנערות נוספות את ההזדמנות לנסות להתמיין ולהצטרף. לקראת המיונים הקרבים, צוות סייבר קלאב שמח להזמין אתכם, הורים ותלמידות כיתה ט', לוובינר (כנס חשיפה) בזום, בו תוכלו לשמוע, לשאול ולהכיר את הסגל המקצועי שמלווה את התוכנית.

וובינר סייבר קלאב 23/6/2020 19:00 פרטים נוספים ולינק לכנס ישלחו בקבוצת הוואטסאפ יומיים לפני. https://bit.ly/CyberCwhatsapp

 

וובינר סייבר קלאב 23/6/2020 בשעה 19:00

להרשמה : 

 https://bit.ly/CyberCwhatsapp

...


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה