המועצה המקומית גן יבנה לוקחת על עצמה את הפעלת שירותי הדואר ביישובבשבוע שעבר, נסגר סניף הדואר בקניון פרנדלי שסיפק עבור תושבי גן יבנה שירות מסירת חבילות הכרחי וחיוני. ממחר, יוחזר השירות לגן יבנה בכדי למנוע מהתושבים נסיעה מיותרת בזמנים אלו לסניפי דואר בערים אחרות. במועצה מבקשים כי גם כאשר אתם מגיעים לקחת חבילות , הקפידו על מרחק של שני מטרים בין אחד לשני.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בעקבות הסגירה פנה ראש המועצה, דרור אהרון, אל מנכ"ל דואר ישראל ומנהל המחוז בכדי לפתור את הבעיה שנוצרה בחלוקת דואר החבילות. בפגישה אמר ראש המועצה כי: "לא ייתכן מצב שבו תושבי גן יבנה ייאלצו לנסוע לדואר באשדוד תוך סיכון עצמם וסיכון אחרים. החלטנו לקחת על עצמנו את הפעלת שירותי דואר החבילות עד יעבור זעם, במסגרת המתנ"ס, החל מיום שני 23.3.2020. השירות הוא הכרחי, נחוץ והוא יינתן בגן יבנה!".

במסגרת הפגישה הוחלט כי החבילות של תושבי גן יבנה שהועברו לאשדוד יחולקו בגן יבנה בכדי למנוע נסיעה מיותרת של תושבי גן יבנה בזמנים אלו לסניפי דואר בערים אחרות.

באשר לחבילות שנמצאות בפרנדלי, מדובר בכמות של למעלה מ-15,000 חבילות. חלוקת החבילות הללו תתעכב במספר ימים עד שחבילות אלה יועברו לחזקתנו על ידי הדואר או מי מטעמו. אנו מצידנו ניערך בהתאם.

את סניף הדואר הזמני שייפתח במתנ"ס גן יבנה יתפעלו עובדים מטעם המועצה בליווי של נציג הדואר, הוא יפעל בימים א'-ה' בין השעות 9:00 – 13:00.

במועצה מבקשים מכל מי שמגיע לקבל את השירות לשמור על מרחק של 2 מטר בין אדם לאדם ולשמור על הנחיות משרד הבריאות.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה