המועצה המקומית גן יבנה פתחה שמרטפיה לילדי צוותי ההוראה על מנת להקל את חזרתם לעבודהמיזם ייחודי לגן יבנה : לצד הנחיות הממשלה על החזרה הדרגתית של המשק לפעילות מלאה, הוחלט להחזיר גם את מערכת החינוך לפעילות באופן הדרגתי ומבוקר. כדי לסייע לצוותי ההוראה, הוחלט לפתוח שמרטפיה עבור צוותי ההוראה בכדי לספק להם פתרונות עבור ילדיהם ולסייע להם בחזרה לעבודתם החיונית כל כך.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בד בבד עם הנחיות הממשלה על החזרה הדרגתית של המשק לפעילות מלאה, הוחלט להחזיר גם את מערכת החינוך לפעילות באופן הדרגתי ומבוקר. המועצה נערכה לכך מבעוד מועד, ומלבד חיטוי, מיגון וביקורת קפדנית על אופן פתיחת בתי הספר, דאגו במועצה גם לצוותי החינוך.

 

במהלך כל התקופה האחרונה הפעילה המועצה שמרטפייה לילדיהם של צוותי הרפואה בכדי לסייע ולהקל עליהם במהלך עבודתם הקשה. ביום ראשון (3.5) החליטו ראש המועצה, דרור אהרון ומחזיקת תיק החינוך, ירדנה אוקמן, יחד עם מחלקת החינוך ומנהלי ומנהלות בתי הספר לפתוח שמרטפייה גם עבור צוותי ההוראה, בכדי לספק להם פתרון לילדים ולסייע להם לחזור לעבודתם החיונית. מדובר בצעד ראשון מסוגו בישראל שנועד לספק מענה ראוי ומיטבי לצוותי ההוראה.

 

ראש המועצה, דרור אהרון: "בכדי לפתוח את המשק בצורה מיטבית ולאושש את הכלכלה, צריך להפעיל במקביל גם את מערכת החינוך שתאפשר להורים לצאת לעבודתם. כמו שדאגנו לצוותי הרפואה במהלך כל התקופה האחרונה, מוטלת עלינו חובה לדאוג לפתרונות גם לצוותים החינוכיים שתפקידם חיוני ביותר בתקופה הזו. החלטנו לתת מענה לאותם מורים ומורות שלא מצאו סידור לילדים, להקל עליהם, ופתחנו עבורם שמרטפייה ייעודית".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה