המחלקה לתרבות ואירועים בגן יבנה מציינת שנה להיווסדה



זוהי השנה הראשונה לפעילותה של המחלקה והשינוי ניכר בשטח כשלגן יבנה מגיעים האומנים ומופעי התרבות המובילים והאיכותיים ביותר בישראל. המחלקה אמונה על היוזמה, ההפקה והביצוע של מירב האירועים המתקיימים ביישוב לצד שאר מחלקות המועצה ומתנ"ס גן יבנה. באוקטובר הקרוב תחגוג המחלקה שנה להיווסדה עם "לילות מוסיקליים בסתיו" . הפסטיבל החדש יארח בין היתר את נתן גושן ועמיר בניון.

זוהי השנה הראשונה לפעילותה של המחלקה והשינוי כבר ניכר בשטח כאשר לגן יבנה מגיעים האמנים ומופעי התרבות המובילים והאיכותיים ביותר בישראל. המחלקה אמונה על היוזמה, ההפקה והביצוע של מירב האירועים המתקיימים ביישוב, לצד שאר מחלקות המועצה ומתנ"ס גן יבנה, אירועים כדוגמת מאירים את גן יבנה בחנוכה, פסטיבל המחולות, העדליאדע בשיתוף קניון הפרנדלי, ימי העצמאות והזיכרון, מרבית אירועי הקיץ האחרון כדוגמת אירועי "העסקים שלנו במרכז" שאירחו השנה את רוי בוי, ליזה וסמולקין ורן דנקר, עיר הנוער בשיתוף מחלקת הנוער ואת פסטיבל אתנחתא הפקה ענקית שאירחה את אביב גפן והיהודים ואת ריטה ליומיים של פסטיבל מדהים.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בנוסף, בשיתוף פעולה פורה עם מתנ"ס גן יבנה, המחלקה אמונה על הצגות ילדים, פסטיבל ירושלים המחזמר, הופעת בכורה של סיבוב ההופעות החדש של קרן פלס, אהוד בנאי, מופעי סטנדאפ ועוד אירועים רבים שמתקיימים באולם מתנ"ס גן יבנה.

ראש המועצה, דרור אהרון: "הקמנו את המחלקה לתרבות ואירועים בכדי להרים את הרמה ואת איכות המופעים ואירועי התרבות המתקיימים בגן יבנה ואכן, ניתן לראות שיפור ניכר בכל הפרמטרים, החל מהארגון וההפקה, התיאום אל מול המתנ"ס ומחלקות המועצה השונות ולבסוף בביצוע בפועל ובאמנים שמגיעים. השנה הצלחנו להעלות בצורה ניכרת את מספר האירועים המתקיימים וכפועל יוצא מכך את מספר המשתתפים תושבי היישוב" .

מחזיק תיק התרבות והספורט, אילן רביבו: "מבחינתי היתרון הגדול של המחלקה לתרבות היא קודם כל לשמר הצלחות ולהפוך אותם למסורת כדוגמת פסטיבל אתנחתא ככה מקווה שיהיה על לילות מוסיקליים בסתיו בנוסף לקדם את התרבות בתכנים אחרים מלבד ההופעות. אני גאה להיות חלק ממחלקה שמוציאה אירועי תרבות ברמה כל כך מקצועית ואיכותי


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה