המתנדבים של גן יבנה במחווה לניצולי השואה ביישוב : ארוחת בוקר עד הביתהיום(,ג, 22/4/2020) התעוררו ניצולי השואה המתגוררים בגן יבנה לבוקר טוב במיוחד כשהמתנדבים המקסימים של היישוב פתחו את הלב והביאו ארוחות בוקר מושקעות היישר אל ביתם. את המיזם הובילו מתן חורי ושחר ריכטר לצד מיכאל דוד , חן אורטוב, ירדן זרחי ועוד רבים וטובים הלוקחים חלק במערך ההתנדבות המיוחד שהוקם לצורך התנדבות ביישוב בימי הקורונה.

הכל החל מיוזמה של שף בשם שמואל ששון שביחד עם מתנדבים רבים וביניהם גם מיכאל דוד ושחר ריכטר מגן יבנה, הכינו  וחילקו ארוחות ל-600 ניצולי שואה בעיר רמת גן. קבוצת המתנדבים של גן יבנה ובראשם מתן חורי (מנהל קבוצת המתנדבים של גן יבנה) ושחר ריכטר, החליטו ל"העתיק" את המיזם המקסים לגן יבנה.

קבוצת המתנדבים שהוקמה לצורך עזרה לתושבים בימי הקורונה, מונה כ-47 מתנדבים אשר כולם שמחו להתנדב ולתת מהלב באהבה. הם פנו לימית עופרי מלשכת הרווחה בגן יבנה אשר העבירה להם את כל הכתובות של ניצולי השואה ביישוב שנשאלו ובחרו לקבל ארוחת בוקר. היישוב נרתם וסייע בתרומות פרחים, חמגשיות(גדי מחנות החד פעמי) מאפים(הג'ינג'י) ומינימרקט יונית והמועצה המקומית גן יבנה הקדישה ברכה מחזקת ומעודדת לכל מנה שיצאה לדרך.

בתמונה: חן אורטוב וירדן זרחי מגן יבנה מבשלים ארוחת בוקר לניצולי השואה 

מתן חורי

המתנדבים  שינעו את המנות אל בתי הקשישים ניצולי השואה. ההתרגשות היתה רבה והמתנדבים הרבים ביניהם חן אורטוב וירדן זרחי, לא יכולים היו להישאר אדישים לנוכח התודות וההתרגשות שאחזה בניצולי השואה הבוקר כשזכו לדעת שהם חשובים ויקרים לאנשי היישוב.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה