הצלחה לתכנית בית הספר של החופש הגדול בגן יבנהכמידי שנה, גם השנה קיימה המועצה המקומית גן יבנה את פרויקט בית הספר של החופש הגדול ביישוב. הפעם, בשונה משניים קודמות, היה זה מתנ"ס גן יבנה בניהולו של רפי אברג'יל שהוביל את המשימה לטובת תלמידי היישוב. בתכנית השתתפו 1,360 ילדים מתוכם 663 בבתי הספר ו-697 בגני הילדים.

כהכנה לפעילות, בוצעו מספר דיוני הכנה של מנהל המתנ"ס יחד עם המנכ"ל ומנהל מחלקת חינוך בסיומם הוכנה תכנית שאושרה על ידי ראש המועצה, דרור אהרון. השנה התווספו לתכנית גם גני הילדים ותלמידי שכבת כיתות ד',  נכנסה תוכנית המשך בשם "צהרוני קיץ" שהוצעה להורים כמודל בסיס בסבסוד המדינה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בנוסף, נערכו שינויים בסדר היום ובהיערכות לקליטת הילדים בשל נגיף הקורונה, התוכנית התקיימה במתכונת שונה מהרגיל וניתנה תמיכה מיוחדת במשק במענה למשבר הקורונה. בין היתר, מוסדות החינוך הוכנו מבעוד מועד (ניקיון / חיטוי ) חולקו ערכות היגיינה, ולעומת פעילות של 15 יום בשנים קודמות, השנה, בעקבות משבר הקורונה התווספו לתוכנית 12 יום נוספים.

על הפעלת התכנית היו אמונים מנהל מתנ"ס גן יבנה, רפי אברג'יל, מנהל מחלקת החינוך, רחמים שרים, מנהלות ומנהל בתי הספר ביישוב, מנהל מחלקת גני ילדים, יהודית שטרית, מורן לוי ממתנ"ס גן יבנה, רכזות גנים וצהרוניםף מאיה היימן ולירון חמואל שטיינמץ, דלית כהן, דניאלה שרפי, שגית רביבו, לירון גבע, שגית        

אלברג, יוסף לוי, רכזות תכנית גנים -  דליה מגידי, ספיר בן לולו, חן יאיר, גולי חגג', יעל ניסני, דינה כהן ועוד.

סך הכל לקחו בתכנית המוצלחת 1360 ילדים, מתוכם 663 בביה"ס ו-697 בגנים כולל שיבוץ 60 תומכי הוראה ( סטודנטים ) בבתי הספר ובגנים  במסגרת מלגה של מפעל הפיס.

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה