הצעתו של ראש מועצת גן יבנה בעקבות מותה הטרגי של אושר דרעי ז"ל כתוצאה מהתקף אלרגיה"בישיבת הנהלת המועצה הקרובה, אעלה הצעה לחייב אחזקתם של מזרקי אפינפרין כנגד אלרגיות מסוכנות בבתי עסק לממכר מזון ביישוב" אמר אמש ראש מועצת גן יבנה לאחר פרסום סיפורה הטרגי של אושר דרעי ז"ל שנפטרה בפתאומיות לאחר שאכלה מוצר חלבי אליו היתה אלרגית באופן חמור.

מאקו

בשבוע שעבר, אושר דרעי ז"ל, צעירה בת 22 מחצור הגלילית, נפטרה בבית החולים זיו בעקבות תגובה אלרגית מקינוח שאכלה במסעדה בראש פינה בערב יום העצמאות.

בעקבות האירוע הטרגי ובמטרה למנוע חלילה את האסון הבא, החליט ראש המועצה, דרור אהרון, להעלות בישיבת הנהלת המועצה הקרובה הצעת החלטה לחייב אחזקתם של מזרקי אפינפרין כנגד אלרגיות מסוכנות בבתי עסק לממכר מזון בעיר ולהכניס את הנושא תחת תנאי לרישיון עסק.

בישיבת הנהלת המועצה, ראש המועצה יבקש לבחון את עלויות הנושא ולשקול יחד עם חברי ההנהלה השתתפות וסבסוד של המועצה ברכישת המזרקים לבתי העסק ביישוב לצד הצבת שלט בבית העסק שמעיד על הימצאות המזרק בבית העסק.

 

ראש המועצה, דרור אהרון: "המקרה הטרגי והמיותר שאירע בשבוע שעבר מחייב אותנו לנקוט בפעולה אקטיבית למניעת הישנות של מקרים נוספים מעין אלה. בישיבת הנהלת המועצה הקרובה, אנו נפעל להוביל פתרון לנושא למען בטיחותם של תושבי היישוב הסובלים מאלרגיות".

התמונה בכתבה : אתר מאקו 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה