השבוע: חלוקת כרטיסי מזון לאוכלוסיות זכאיות מגן יבנה שנפגעו ממשבר הקורונה יוצאת לדרךמשרד הפנים בשיתוף המועצה המקומית גן יבנה, מעניק סיוע לאוכלוסיות זכאיות ברכישת מזון ומוצרים חיוניים באמצעות כרטיסים נטענים. חלוקת הכרטיסים תחל בתאריך 23/32021 ואלו יגיעו עד הבית באמצעות שליח.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

חשוב לדעת: בכדי לקבל את כרטיס המזון יש להזדהות בפני השליח באמצעות תעודת הזהות. לא יעשה כל שימוש בתעודת הזהות שתימסר, למעט זיהוי לצורך קבלת הכרטיס.

לכרטיס מצורף דף הסבר בכל השפות ובו כל הפרטים הנדרשים בכדי לממשו. שאלו את השליח על אופן הפעלתו.

לתשומת לבכם!

כל תושב שאינו רשום במחלקות הגביה של הרשות כזכאי להנחה על פי מבחן הכנסה בשיעור של לפחות 70% לשנת 2020 או לשנת 2021 או אינו רשום כאזרח ותיק הזכאי לגמלת הבטחת הכנסה לשנת 2020 או לשנת 2021, אך עומד בתנאי מבחן ההכנסה - רשאי להגיש בקשה לרשות המקומית לקבלת הכרטיסים וזו תיבחן ע"י הרשות המקומית. 

מי שיימצא זכאי בכפוף למבחן ההכנסה הקבוע, יקבל את הכרטיסים רטרואקטיבית במקרה שיאחר את מועד חלוקתם ובלבד שבקשתו תוגש (כולל כלל המסמכים הנדרשים שיימצאו תקינים) לא יאוחר מ- 29.4.21.

יובהר כי יש למלא את טופס הבקשה לזכאות בצירוף המסמכים הנדרשים ולהגישם אך ורק לרשות המקומית שבה אתם רשומים כתושבים (לפי הרישום בספח תעודת הזהות). את טופס הבקשה לזכאות ניתן למלא באמצעות אתר מאסט www.mast.co.il שם נמצא טופס לבדיקת זכאות לתלושי המזון ולהגישו באתר בצורה מקוונת.

תושבים שמחלקת הגביה יצרה עימם קשר טלפוני ונתנו הסכמתם להליך עודכנו ברישומים לא נדרשים ליצור קשר נוסף.

האמור בהודעה זו אינו מחייב את המועצה ויש להתעדכן בהנחיות העדכניות בהתאם לפרסומים באתר משרד הפנים

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה