עם פתיחתו של שבוע התינוקות בכל סניפי הרשת ובאונליין תאפשר 'ויקטורי' לקהל לקוחותיה ליהנות ממבחר עצום של מוצרים בהוזלה משמעותית. מבצעים אלה ועוד רבים אחרים, הינם חלק מהאסטרטגיה של אייל רביד, מנכ"ל רשת ויקטורי, להוזלת יוקר המחייה.

רשת ויקטורי

אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי: "שבוע התינוקות הפך כבר למסורת בקרב קהל לקוחותינו, אני שמח על ההזדמנות שיש לנו לאפשר להורים צעירים להתמודד עם יוקר המחייה. אנו נמשיך לפעול למענם ולמען כל קהל לקוחותינו תוך שאנו מוזילים את המחירים, משפרים את השירות ובשאיפה מתמדת להעניק תחושה ללקוח של חווית קניה נעימה"


מבצעים אלה ועוד רבים אשר מציעה הרשת מצטרפים למסורת הקבועה שמתקיימת במסגרת שבוע התינוקות של רשת ויקטורי בכל הסניפים ובאונליין. לצד שבוע התינוקות ישנם ימים קבועים נוספים שהפכו למסורת והם השלישוק וחגיגת הבשר בימי רביעי, עם מגוון מבצעים על הירקות והפירות בימי שלישי ובימי רביעי על הבשר והדגים שהפכו מזוהים כימים אטרקטיביים לקניות בקרב לקוחות הרשת.

 

בשיטת הדיסקאונט – מחירים זולים לצרכן הפרטי.  

 

בסופרמרקטים למעלה מאלף סוגי פריטי מזון, מוצרי טואלטיקה וניקוי; מוצרי קוסמטיקה; מוצרי הלבשה וטקסטיל. כמו כן לחברה מותג פרטי בשם "המותג". החברה מעסיקה כיום כ – 2,200 עובדים. מנכ"ל החברה – אייל רביד.

אתר החברה: www.victory.co.il