מדובר בסדנה שמסובסדת על ידי המועצה וכוללת סדרה של 4 מפגשים להכרות עם עולם העבודה החדש בהנחייתה של איריס עמית, יועצת מוסמכת לשיפור תהליכים וייעוץ קריירה. במיזם יקחו חלק כ-25 נשים תושבות גן יבנה בלבד, בגילאי 20-55. הסדנה מיועדת לעובדות במהלך מסלול הקריירה שלהן, לצעירות בתחילת דרכן, לסטודנטיות לקראת סיום לימודים, לנשים בחופשת לידה, ולכל מי שנמצאת בפרשת דרכים מקצועית. במסגרת המפגשים יינתנו כלים פרקטיים ואפקטיביים שיעזרו לפיתוח קריירה משמעותית. 

ראש המועצה, דרור אהרון: "אנו ממשיכים לעבל -וד בשיתוף פעולה למען התושבים והיישוב ומקדמים מספר נושאים חשובים ויוזמות במסגרת הוועדה לקידום מעמד האישה בהובלתה של חברת המועצה, הדס ויצמן. תפקידה של הוועדה הינו להעצים ולקדם את נשות גן יבנה, אני מברך על פעילותה ואמשיך לתמוך בה ובעשייתה למען נשות היישוב".

חברת המועצה ויו"ר הוועדה לקידום מעמד האישה, עו"ד הדס ויצמן: "אני שמחה ונרגשת כי לאחר חודשים רבים בהם עמלה הועדה לקידום האישה בהובלתי ובשיתוף פעולה עם המועצה, יוצאת לדרך סדנא שמטרתה להזניק את הנשים בעולם של התעסוקה. הסדנא נתפרה באופן ייחודי על מנת לתת לנשים כלים לבניית פרזנטציה עצמית מיטבית בשוק העבודה ובניית הקריירה. הסדנה היא הסנונית הראשונה לפרויקטים נוספים שנמצאים בקנה של הועדה לקידום מעמד האישה אשר שמה כמטרה פיתוח הון אנושי נשי של נשים עצמאיות, קריירסיטיות, משפיעות".

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

מנחת המפגשים, איריס עמית: "אני שמחה על ההזדמנות שניתנה לי ועל הפעילות שנעשית בגן יבנה למען קידום נשים. בסוף הסדנא המשתתפות תרכושנה כלים שיסייעו להן להתמצא בעולם העבודה המורכב של ימינו, לדוגמה – כיצד כותבים קורות חיים שעושים את העבודה ויבלטו על פני האחרים? מהן המגמות בשוק העבודה וכיצד אפשר להצטרף אליהן? כיצד תוכלי לנהל את הקריירה שלך? במה אני טובה? מהן החוזקות שלי ואיך אוכל להביאן לכדי ביטוי" כיצד עלי להתכונן לראיון העבודה? ועוד".