חדש ב"עם הטבע" גן יבנה: חוג אחר צהריים משפחתיתשכחו מלהיות "נהגי מוניות " המסיעים את הילדים מחוג לחוג. מהיום, אתם מוזמנים לפעילות משותפת בה תוכלו לנוח, לתפוס שלווה, לצאת לטבע ולהשתתף בחוג בו כל המשפחה נהנית ביחד בפעילות משותפת, מחכימה ומהנה בטבע.

החוג המשפחתי החדש מבוסס על מחקרים עדכניים מרחבי העולם שמוכיחים שהכנה מיטבית של ילדים לעולם המחר מתקיימת בפעילות משפחתית בטבע. חוקרים מצביעים על כך שילדים גדלים היום בסביבה סטרילית, צמודים למסכים אלקטרוניים ובחסך גדול של פעילות פנאי יצירתית ומשחקית ביחד עם הוריהם. החוג המשפחתי החדשני מסוגו שנפתח ב"עם הטבע" מבוסס על תוצאות המחקרים הללו ומציע למשפחות מגן יבנה יום בשבוע של חוויה אחרת לגמרי עם ערך פדגוגי עצום לילדים.

בחוג "גן הרפתקאות טבעי" הורים וילדים מגיעים לפעילות משותפת בטבע שאינה מוגבלת בזמן: משחקים באדמה, בונים מתקני משחק טבעיים, שותלים ירקות ופירות, מכינים אוכל מצמחים אורגניים שגדלים ביער עושים פיקניק משותף, צופים בכוכבים, חוקרים את הסביבה, ממציאים משחקי דמיון ובעיקר פשוט נהנים מהטבע ומהביחד.

עם הטבע

החוג מתקיים אחת לשבוע ב"עם הטבע" – המרחב החברתי הירוק שבפנימיית בית אפל בגן יבנה במרחב מגודר ובטוח של טבע עירוני.  "שעת ההתחלה ושעת הסיום של החוג גמישים מאד ומותאמים לאופי החיים המודרניים. המשפחות מגיעות כשהן יכולות להגיע והחוג לא מוגבל בזמן כך שפעמים רבות נשארים לשעתיים ואפילו שלש שעות רצופות של הנאה ביחד בטבע. מסביר נמרוד הוכברג – יערן "עם הטבע" ורכז החוג. " בנוסף, לא צריך לנסוע רחוק כדי למצוא שלווה ונחת במרחב של עצים, אדמה, מים ובעלי חיים. בזכות עבודה משותפת של אלפי תושבים נוצר גן הרפתקאות טבעי שמשמש את המשפחות לחוג בלב גן יבנה במרחב של 2-3 דקות מהבית" .

עם הטבע

מתוך תפיסת עולם חברתית ורצון לאפשר לכל משפחה להשתתף בחוג, המחיר של החוג, לכל בני המשפחה, עומד על 200 ₪ לחודש.

השנה יפתח חוג למשפחות שרוב ילדיהן בגילאי 0-6 וחוג נוסף למשפחות שרוב ילדיהן בגילאי 6-12.

לפרטים נוספים: והרשמה נמרוד – רכז החוג  054-7694779

 

צילום אילוסטרציה: עם הטבע

לפרטים נוספים: אורלי קנת 050-7236725


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה