חשבון חשמל אפס? עכשיו גם בגן יבנה!דמיינו איך אחת לחודשיים אתם מקבלים מעטפה מחברת החשמל והסכום המופיע לתשלום בה הוא: אפס. נכון. אפס עגול. לשמש הישראלית פוטנציאל לייצר אנרגיה לטובתנו. אם יש לכם גג של 50 מ"ר לפחות הפונה לכיוון מזרח, דרום או מערב, אתם יכולים להצטרף ליוזמה של "עם הטבע" מרחב אקולוגי קהילתי ולגלות איך לייצא חשמל לגמרי בעצמכם על הגג הפרטי שלכם.

pixabay

השמש הארץ ישראלי זורחת רוב ימי השנה ויש לה פוטנציאל לייצר אנרגיה אין סופית לטובתנו. לעומת חשמל שמגיע משריפת דלקים, פחם או גז- כולם משאבי טבע יקרים שתהליך הייצור והשריפה שלהם מזהם את כדור הארץ ופוגע בבריאות שלנו ושל ילדינו, האנרגיה שמופקת מהשמש נקיה, לא מזהמת והכי טוב- נמצאת כאן בשביל כולנו בחינם.

רק תדמיינו איך אחת לחודשיים מגיעה המעטפה מחברת החשמל ואתם פותחים אותה בשלווה ובנחת כי אתם יודעים שבשורה של "לתשלום" כתוב: 0. תחשבו על זה- כל חודשיים, שנה אחרי שנה, כל החיים וכל החיים של הילדים והנכדים והנינים שלנו- כל עוד השמש זורחת - חשבונות החשמל של כולנו יהיו חשבונות של אפס....

זו המהות האמיתית של חיים עם הטבע. זו המהות העמוקה ביותר של אקולוגיה: לחיות ברמת חיים גבוהה בלי לעשוק את משאבי כדור הארץ ובלי לזהם את הפלנטה ולהשאיר עבור ילדינו ונכדינו הרים של פסולת וזיהום אויר.

אז איך אתם מצטרפים? יש לכם גג של 50 מ"ר לפחות? הגג שלכם פונה לכיוון מזרח,דרום או מערב? אם התשובות שלכם חיוביות אתם מוזמנים להצטרף ליוזמה החדשה של "עם הטבע"- מרחב אקולוגי קהילתי בפנימיית "בית אפל". בואו לשמוע איך גם אתם יכולים לייצר חשמל על הגג עם השקעה כספית אפסית (משכנתא יעודית של המדינה בגובה של עד 100 אחוז מההשקעה) ולהנות מחשמל חינם בעזרת השמש.

הרעיון שלנו הוא ליצור קבוצת רכישה של תושבי גן יבנה ולכסות את הגגות של הישוב שלנו בפאנלים סולאריים שייצרו לנו חשמל נקי ללא עלות. את התוכנית מובילה עמותת "מאה אלף גגות סולאריים" והם אלה שיגיעו להיפגש איתנו ולספר על פרטי המהלך.

פגישת תושבים מתעניינים ביום שלישי 25.12.18 בשעה 20:00- "עם הטבע- מרחב אקולוגי קהילתי". מפגש ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש- 050-7236725 אורלי


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה