יום המורה בבית הספר בן גוריון צוין בהוקרה מיוחדת ומרגשת של התלמידים למוריםשטיח אדום, קיר של מחמאות ונקודות אור שכתבו התלמידים למורים הם רק חלק מהפינוקים אשר חיכו למורים בבית הספר בן גוריון ביום המורה.

לכבוד יום המורה שהתקיים בשבוע שעבר, התקיימה פעילות מיוחדת במינה בבית הספר בן גוריון במהלכה הוקירו התלמידים את צוותי החינוך.

כך, בהפסקת עשר נתבקש הצוות החינוכי כולו לצעוד על שטיח אדום לספריית בית הספר. בכניסה לספרייה הועמד קיר של מחמאות ונקודות אור שכתבו התלמידים למורים, בהנחייתם של נציגי הנהגת התלמידים. כאשר נכנס צוות בית הספר לספרייה חיכתה לו ארוחה מפנקת כיד המלך. חברי הנהגת ההורים ויו"ר הנהגת התלמידים ברכו את הצוות ופרגנו בחום על עשייתם המאומצת ובסיום אף חילקו עציצי נענע ובזיליקום עם ברכה אישית לכל אחת ואחד מהצוות.

מפנקים את המורים בארוחה

"בשמי ובשם התלמידים הודיתי למורות, שנותנות מעצמן, מלמדות אותנו במקצועיות רבה, עוזרות ותומכות בנו". אמרה סתיו פרנקל, יו"ר הנהגת התלמידים מכיתה ו'2.                                                 

מנהלת בית הספר, רחל אילוק, הודתה להורים ולתלמידים על קבלת הפנים המרגשת והמושקעת ביום המורה ואמרה: "שמחנו והתרגשנו מאמירת התודה, מהברכות המרגשות ומהמאכלים הטעימים. זכינו בהורים אשר נתינה היא דרך חיים עבורם".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה