פיקיוויקי
  • ביום רביעי (8.5) בשעה 20:00 יתקיים האירוע המרכזי בבימת האירועים המרכזית באזור התעשייה גן יבנה בהנחייתה של קרן נסיכת הילדים. בין מופעי הענק שיתקיימו באותו הערב – הזמרת מירי מסיקה בהופעה חיה, כוכב הילדים, הדוד חיים, קווין רובין, טיילור ובן זיני, dj איתי בן סניור והפתעות רבות נוספות.
  • במסגרת האירוע המרכזי על בימת האירועים המרכזית יתקיימו הופעות של מיטב להקות המחול היישוביות.
  • תכנית 'זיקה' (זהות יהודית ישראלית קהילתית) ממשיכה במסורת השנים האחרונות. גם השנה, יום רביעי (8.5) בשעה 22:30, בכיכר זמיר, שדרות ירושלים (ליד המיני פיץ'), צוות 'זיקה' מזמינים אתכם לחוויה ישראלית אותנטית בערב יום העצמאות עם תפו"א ותה מחמם. בתכנית: ערב שירה ישראלית, מעגל מתופפים, פעילויות, אפיית פיתות ועוד.
  • ביום רביעי (8.5) החל מהשעה 20:30 יתקיימו חגיגות יום העצמאות עבור הציבור המסורתי ולכל המשפחה במתנ"ס גן יבנה. בתכנית – הצגה חדשה וסוחפת בהשתתפות אסי ויונתן כוכבי ערוץ 'מאיר' לילדים בשילוב שיריו של אורי אורבך ז"ל, המגוללת את סיפורו של אורי, ילד לקראת בר מצווה, תמים וקצת חסר מזל, המגלה ששוד הולך להתקיים בשכונה. הצגה על גדילה והתבגרות, לקיחת אחריות, על להתחיל מבראשית וגם על השגחה פרטית. בנוסף, יתקיים מופע קסמים מלא דמיון ורוח עם ניב הדר.

ראש המועצה, דרור אהרון: "אנו מציינים השנה 71 שנים להיווסדה של מדינתנו, מדינת ישראל. אין ספק שעתה, כאשר אנו מסתכלים לאחור על האתגרים שניצבו מולנו במשך שנות קיומה של המדינה – מדובר בסיפור הצלחה מסחרר. אני מתכבד להזמין את כל תושבי גן יבנה לקחת חלק באירועי יום העצמאות ה-71, הכנו עבורכם תכנית אמנותית ענפה ומגוונת כך שכל אחד יוכל למצוא את התכנים המתאימים לו ביותר".