אירוע השיא הוא האירוע המרכזי הנערך לילדי הגנים בגן יבנה לסיום השנה והוא נערך באולם הספורט של בית הספר נעמי שמר. אירוע השיא - מכבי גן מופק בשיתוף פעולה בין מחלקת גני הילדים בניהולה של יהודית שטרית, צוותי הגנים, אגף הביטחון, מחלקת הספורט ועוד. 

באירוע לקחו חלק ראש המועצה, דרור אהרון, שבירך את כלל ילדי הגנים, הוריהם והצוותים החינוכיים ואף העניק לכל גן את הספר וצמיד מיוחד. כמו כן לקחו חלק גם מחזיקת תיק החינוך, חברת המועצה ירדנה אוקמן, מנהל מחלקת החינוך, רחמים שרים, מנהלת מחלקת הספורט, מיכל שלומי, עליזה זית דניאל, מנהלת יחידת קרב גן יבנה, ליאת פוקס וד"ר שחר צדוק, מרצה לצוותי החינוך ומחבר הספר שהוענק לכל ילדי הגנים בגן יבנה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

ראש המועצה, דרור אהרון: "בשמי ובשם מועצת גן יבנה אני מבקש לאחל לכלל ילדי הגנים, ההורים, הגננות והסייעות חופשה בטוחה ומוצלחת. אנו לא מבזבזים זמן וכבר נכנסים לשיפוצי קיץ נרחבים, שדרוג והכנת הגנים והמוסדות החינוכיים ברחבי היישוב לקראת חזרתם של הקטנטנים מן החופשה. תודה רבה לכלל העוסקים במלאכה על הפקת אירוע גדול, מכובד ומשמעותי שכל כולו נועד לקידום אורח חיים בריא כבר בגילאי הגן".

דוברות מועצה מקומית גן יבנה