יציאה לא במקום? זה יעלה לכם ביוקר! קמפיין הסברה חדש בגן יבנה לעידוד איסוף צואת הכלביםהמועצה המקומית גן יבנה יוצאת בקמפיין חדש שמטרתו הגברת האכיפה כלפי בעלי כלבים שאינם מקפידים לאסוף אחריהם. הקמפיין יוצא לדרך בעקבות תלונות תושבים אודות מדרכות ושטחים ציבוריים שאינם נקיים והבעיה שהפכה למטרד של ממש ביישוב. במסגרת הקמפיין יוצבו ברחבי היישוב 250 שלטים שידאגו להזכיר בכל עת לבעלי הכלבים לאסוף אחריהם.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

במהלך השנה האחרונה ביצעה המועצה המקומית גן יבנה צעדים שונים שנועדו לשמור על ניקיון המרחב הציבורי. במסגרת זו, הוגברו האכיפה והפיקוח על קבלני הניקיון והגינון ביישוב, נוספו מכונות טיאוט וניקיון מתקדמות חדשות, בוצעה פריסה חדשה של כוח האדם האמון על הניקיון, בוצעו מבצעי הסברה כנגד בעלי כלבים שלא אוספים את הצרכים של כלביהם, תוגבר מערך הגיזום ואיסוף האשפה ועוד.

במסגרת זו ולאור פניות התושבים בנושא הוחלט במועצה לצאת בקמפיין הסברה נוסף להגברת המודעות לחשיבות איסוף צרכי בעלי החיים בכל רחבי היישוב תחת הסלוגן – יציאה לא במקום. במסגרת חשיבה משותפת של חבר המועצה מחזיק תיק שפ"ע, חיים שוחמי, וראש המועצה, דרור אהרון, הוחלט להציב 250 שלטים במרחב הציבורי בכל רחבי היישוב על מנת להגביר את המודעות ולעודד את התושבים לאסוף אחר כלביהם.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה