מה עובר על דואר גן יבנה?תושבים נדהמו לגלות הבוקר את החבילות מונחות בפתח חנות "קרנבל השקל" ביום חורפי, גלויות לעיני כל. תושבים :" זו לא פעם ראשונה כל ההתנהלות של הדואר ביישוב תמוהה".

סניף דואר שאמור להיות פתוח אבל בפועל הוא סגור, חבילות שמגיעות ליעדים אחרים לפעמים גם מחוץ לגן יבנה בתקופה בה נגיף הקורונה משתולל והמון תקלות שגורמות לתושבים רבים בגן יבנה לשאול : מה עובר על סניף הדואר שלהם? תושבים רבים עמם שוחחנו התלוננו על התנהלות לקויה של סניף הדואר המקומי.

הבוקר, צילם תושב גן יבנה ערימת חבילות ענקית שהונחה בפתח החנות "קרנבל השקל" בעוד החנות סגורה ואין מי שיקבל את החבילות. כל אחד יכול לעבור ולקחת. תושבים רבים החברים בקבוצת וואטסאפ מיוחדת שנפתחה בעקבות התקלות המרובות זעמו למראה התמונות ומבקשים תשובות. 

דוברות מועצה מקומית גן יבנהתתושב גן יבנה שצילם את התמונות בבוקר מספר: "עברתי בשעה 9:00 וראיתי עשר חחבילות זרוקות בכניסה לחנות. רק בשעה 9:15 הגיעה המוכרת לפתוח את החנות ולהכניס אותן פנימה. הן בטוח היו זרוקות שם כבר מהשעה 7:00 בבוקר.

וזו לא פעם ראשונה. תושבים העלו כמה פעמים תמונות של חבילות זרוקות בכניסה לסניף הדואר בקניון פרנדלי וכשאנשים התלוננו ואמרו שהחבילות עלולות להיגנב ניתנה להן תשובה תמוהה מהדואר :"אל תדאגו יש מצלמות". מישהו צריך לעשות בדק בית רציני על כל ההתנהלות. אני עצמי נסעתי להביא חבילות מנס ציונה ומאשדוד. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה