מוטי יוסף בראיון לאברי גלעד בתגובה לתביעה שהגיש ותגובות מהרשתבבוקר שישי האחרון התראיין עו"ד מוטי יוסף בתכניתם של אברי גלעד ווהילה קורח "העולם הבוקר" אודות התביעה שהגיש כנגד תושב גן יבנה אשר רשם אותו בכינוי "נוכל לא אמין" ברשימת אנשי הקשר של הטלפון הפרטי שלו. יוסף הסביר מדוע הוא מתעקש לתבוע וסיפר שסירב לקבל את התנצלותו של אותו תושב בטענה שנגרם לו נזק. התגובות לראיון לא איחרו לבוא וכללו גם פוסט של ראש המועצה דרור אהרון שקרא לתושבי גן יבנה לשמור את הטלפון שלו באיזה שם שיבחרו ללא חשש מתביעה.

תגובתו של אהרון דרור

"בוקר אש !
לצחוק ...או .....לבכות . באמצע המסלול מתקשר אליי תושב שבחר במתחרה שלא מפסיק לתבוע (אותי כבר תבע פעמיים). ושואל אותי בחצי גיחוך אם אתבע אותו אם יכנה אותי בטלפון שלו בכינוי לא נעים . לא הבנתי מה הוא רוצה מחיי. עד שסוף סוף אני קצת מתנתק אחרי חודש מטורף וכואב. 
אחרי שהסביר גיחכתי ...והוא אמר לי בא לי שתעלה פוסט ...הזוי ....אז הנה הפוסט בשבילך - תושבי גן יבנה היקרים, אני רוצה להבהיר שאתם יכולים לשמור אותי בטלפון שלכם באיזה שם שתרצו ללא חשש מתביעה. שלכם, דרור אהרון שבת שלום וגן יבנה זה לא גן ילדים תתבגרו אנשים החיים יקרים נצלו אותם לעשות טוב לא לעשות רע לאנשים אחרים...♥️"

הראיון זכה למאות תגובות כשביניהן:

"מפחדת להגיב שלא תתבע אותי ועוד הוא ביקש סליחה...מודה ועוזב ירוחם. שבת שלום"

"תביעה קטנונית" 

"טוב, אם הוא יזכה אצטרך לשנות את כל אנשי הקשר שלי"

"לפי דעתי האיש יצא פארש מעכשיו כל המדינה תדע את הכינוי"

"אהבת חינם וכל מילה מיותרת" 

"יש בזה משהו כשבנאדם לא מזוהה מתקשר אתה רואה מה כתוב עליו...למשל אמא של צחי, סבא של משה וגם את הביטוי הזה אפשר לראות"....

"הוא צודק, כי יש אפליקציית זיהוי שכחתי את שמה כרגע שאנשים משתמשים באפליקצייה הזאת הם רואים את השם וכך זה מופיע בכל נייד שאליו הוא מתקשר וזה באמת קשה יש לי מלא חברות שמשתמשות באפליקציה הזאת לזיהוי ויש להם שמות באפליקציה שזה באמת מביך בהצלחה"

"נראה כאילו סתם מחפש כסף קל ..אמר בעצמו שאותו אדם ביקש סליחה ואף מחק את מה שכתב" 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה