צילום מסך פייסבוק

בעקבות הכתבה שהעלינו כאן השבוע, בה עו"ד מוטי יוסף עקץ את המתמודד לשעבר (לכתבה המלאה לחץ כאן)  וחבר הקואליציה הנוכחי חיים שוחמי, ביקשנו מהאחרון תגובה לדבריו של יוסף, וזוהי לשון תגובתו: 

"

אני איני דן ומחליט את החלטותי בהתאם לדעתו של מוטי או חבורתו .
אני שמח לטענתו כי "כל מטרתו הינה ועודנה..."
מוטי רק שכח כנראה את נסיונות החבירה שלו בשלב מסוים של החיים לדרור.
חשוב לי גם מאוד להבין היכן בדיוק היה מוטי עת נאבקו כאן תושבים בנסיון לעצור את העיר , אומנם הוא תרם מס שלטים והתייצב להחתים תושבים כמו שעשו זאת עוד 7 עורכי דין בני הישוב כל אחד בהתאם לזמנו .
אבל פרט לכך איני זוכר שהוא התלווה לפגישות עם תושבים בישוב כמו גם נסיעות למשרד הפנים למשרדי הממשלה לכנסת להפגנות ודיונים .
אני מודה שיצאתי לדרך כי חשבתי שיש עוד לשפר הרבה וכי דרכו של דרור והלך מחשבותיו רחוקות משלי , יתרה על זאת השכלתי להבין שאופציית המתמודד מול דרור היא לא ברת ניצחון .
הצלחתי לקבץ קבוצת תושבים נפלאה , לעמוד ברשימה איכותית עם רוב נשי מופגן ועוד לא מעט תובנות שהיוו לא פעם במהלך הבחירות מוקד לחיקוי .
אני ורשימתי בניגוד לרשימות אחרות השכלתי להבין את העובדה שדרור נבחר ועכשיו האופציות העומדות לפתחי הן או לשבת על הגדר ולהביע את דעתי או לחבור לעשייה על פי אמות המידה אותן אני חושב להשריש כאן .
זו לא משימה קלה ,אבל אני מקווה שהגורמים כולם יבינו שרק כך אולי גן יבנה תצליח להמריא .
אני גאה בעובדה שבחודשיים וחצי הצלחנו לסחוף כאן לא מעט תושבים ללא הסכמים כאלו או אחרים, ללא הבטחות , אלא רק מתוך ההבנה שאפשר אחרת .
איני זקוק ל"כסא או לטייטל"
לשם הכבוד או המעמד .
מעמדי איתן למרות תרבות השיח ההשמצות ושאר דברי הבלע שמפוזרים כאן השכם והערב ע"י גורמים שמונעים מתיסכול וחוסר הבנה וכנראה הדרך הסיגנון הבוטות וההתלהמות הן שגרמו לתוצאות אותן הן חוו
כל ניסיון לנסות לטפול ולהאשים אותי בחוסר איחוד רק מחזקת בי את המחשבה שמתמודד וחבורתו שאינם מאמינים בכוחות עצמם לנצח מערכה , כנראה לא יצליחו לנצח .
ניתוחים , סלוגנים וסיסמאות טיפשיות שנועדו להסית את דעת הקהל כנראה לא ימריאו כאן .
ההסכם הקואליציוני נחתם רק ביום חמישי תוך התעקשות סיעתית של דרך חדשה לעריכת הסכם כתוב ובעל עקרונות לטובת הישוב ותושביו .
יתר הספקולנטים והוגי הדעות "שדעתם הייתה ידועה....."
פשוט לא בדיוק מניעים את דעותי .

"

ממוטי יוסף נמסר על דברים אלו: "לא היה ולא נברא ניסיון חבירה לדרור אהרון, מי ששיקר לציבור בוחריו ממשיך לעשות זאת"