נציגות מכיתה ה'1 הגיעו לביתה של סונדרין על מנת לשמח אותה ולהחזיר לה אהבה על כל הטוב שהיא עושה. היוזמה החלה בשיעור 'מפתח הלב', כאשר התלמידים למדו על ערך המעורבות חברתית. מחנכת כיתה ה'1, עדי גמליאל, הביאה כדוגמה לערך זה את סונדרין אשר מתנדבת ופועלת רבות למען חיילי צה"ל.

דנה, תלמידת כיתה ה'1 מספרת: "בעקבות השיעור עלה רעיון במוחי. החלטתי לארגן את ילדי הכיתה ולפעול למען סונדרין, אשר נמצאת בביתה בתהליך שיקום בעקבות אירוע חמור שעברה בשנה שעברה".

תלמידי הכיתה כתבו ברכה יפה, וקנו לה זר פרחים ושני בלונים עם כיתוב "החלמה מהירה". בסיום יום הלימודים הגיעה קבוצת תלמידות לביתה של סונדרין בהפתעה. "רצינו לשמח אותה והופענו בפניה בריקוד להמנון בית הספר. סונדרין שמחה מאוד ואף בכתה מהתרגשות. היא פינקה אותנו בקוסקוס ביתי טעים במיוחד, והציעה לנו לשתות קולה, אבל אנחנו הזכרנו לה שאנחנו בית ספר מקדם בריאות ומעדיפות לשתות מים ולא משקאות ממותקים." הוסיפו ליהי, אגם, נועה ושילת לדבריה של דנה.

בסיום, נפרדנו מסונדרין באיחולי שבת שלום והרגשה מופלאה, שגם אנחנו עשינו משהו טוב למען האחר. רחל אילוק ,מנהלת בית הספר: "אני גאה בילדים ושמחה שהלמידה והערכים אליהם אנו מחנכים באים לידי ביטוי הלכה למעשה. כולי תקווה שביחד נמשיך ליצור קהילה ערכית".

https://www.ganyavne.net/חדשות/פחות-משבועיים-לבחירות-המקומיות-בגן-יבנה-מה-מנבא-סקר-גן-יבנה-נט-למועמדים-320044/17

דוברות מועצה מקומית גן יבנה