מטחים כבדים לעבר אשדוד, גן יבנה והסביבה לאורך השעות האחרונות. נפגעת חרדה ביישוב.בשעות האחרונות, נורים מטחים כבדים לעבר העיר אשדוד, גן יבנה והסביבה. ראש המועצה דרור אהרון התראיין לחדשות ערוץ 12 כאשר אזעקה נוספת קטעה את השידור ואילצה אותו להיכנס לממ"ד. כתוצאה מהמטח, נפגעת חרדה אשר מטופלת בשעה זו.

גן יבנה נט

בשעות האחרונות, סופג אזור השפלה לרבות אשדוד, גן יבנה ויישובי הסביבה, מטחים כבדים מכיוון הרצועה. כתוצאה מהמטח, אשר יורט בהצלחה, ישנה נפגעת חרדה אשר מטופלת במקום על ידי מד"א. 

ראש המועצה דרור אהרון התראיין לחדשות ערוץ 12 כאשר את הראיון קטעה אזעקה נוספת שאילצה אותו לקטוע את הראיון ולאסוף את המשפחה כדי להיכנס לממ"ד. לאחר מכן, הראיון המשיך כשדרור מספר על ההיערכות של גן יבנה בימים אלו: "פיקוד העורף בניצוחה של היקל"רית לירן אשכנזיעושה עבודה יוצאת מן הכלל,אנחנו ערוכים לתת מענה לכל התושבים 24/7".

  דרור שיבח את הצבא ואת הפעולה האחרונה שנערכה אמש ברצועה("חשיבה צבאית גבוהה, פעולה מבריקה") והוסיף:"כראש מועצת גן יבנה במשך 15 השנים האחרונות, חוויתי כבר עשרה סבבי עימותים מול עזה. אנחנו מבצעים בכל יום הערכות מצב, דואגים כי הקשישים במקום מודעים להנחיות ולהוראות המפורשות בעת אזעקה"

"אני מבקש מהתושבים לא לצאת לצלם את היירוטים של כיפת ברזל ולא להסתכן" 

דרור אהרון הדגיש כי הפחד הגדול ביותר שלו הוא מהנעשה בתוך המדינה ולא מבחוץ "הלחימה תסתיים בעוד כמה ימים. הקרעים בחברה הישראלית יותר מטרידים אותי. הקמתי צוות חשיבה על מנת לחשוב ביחד ולגבש דרכים לאיחוי הקרעים". 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה