דוברות מועצה מקומית גן יבנה

עמירם רומם, רכז התקשורת בבית הספר, מספר על היוזמה, "יצאנו למפגש משותף שכלל עשרה תלמידים ממגמת תקשורת בשכבת י"א וחברנו  לעשרה תלמידים מלוד, השתתפנו בסדנה משותפת שקשורה למטרות הפרויקט ואחר כך התלמידים התחלקו לצוותים משותפים והחלו לתכנן את הצילומים העתידיים".

"כך, לפני כשבוע יצא לאור יום הצילום הראשון מבין שניים (כאשר ב-20 לפברואר התקיים בלוד יום הצילום השני), תלמידי אורט לוד הגיעו אלינו ויחד עם התלמידים שלנו ארבע הקבוצות שיצרו יצאו לצלם, חלק בתוך בית הספר וחלק ביישוב עצמו אם זה בקניון או בסניף של תנועת הנוער, הנושאים היו מגוונים מהתנדבות בשתי הערים, שימוש במותגים בכל עיר ועד שמירת נגיעה ואף תופעת הטיקטוק.

לאחר שסיימו את השלב הראשון של הצילומים ,חלק מהקבוצות התחילו לערוך כבר את הצילומים. לאחר יום הצילום השני המטרה היא ליצור ארבע כתבות משותפות שצולמו בשני הערים".

מנהלת בית הספר מרי שפונט: "מגמת התקשורת בבית ספרנו קוצרת שבחים ופרסים רבים. מורי המגמה משקיעים רבות בתלמידים והתוצאות ניכרות לעין. אנו מברכים על הפעילות המשותפת  והמבורכת של תלמידים משני בתי הספר, למטרות של מיזם אמנותי מרתק שתלמידנו יצאו נשכרים ממנו".