מנהלת חדשה לאגף החינוך של המועצה המקומית גן יבנהאיילת טייטלבאום (45) היא מנהלת אגף החינוך החדשה של המועצה המקומית גן יבנה. בתום הליך ארוך שכלל בחינת עשרות מועמדים, החליטה המועצה על מינויה של אילת אשר תחליף בתפקידה החדש את רחמים שרים ששימש כמנהל אגף החינוך בגן יבנה מזה שנים ארוכות.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

המועצה המקומית גן יבנה מודיעה על בחירתה של איילת טייטלבוים לתפקיד מנהלת אגף החינוך החדשה. הודעת המינוי הרשמית תימסר בעת קיום ישיבת המועצה הקרובה.    

איילת טייטלבוים, תושבת גדרה, נבחרה לכהן כמנהלת אגף החינוך במועצה המקומית גן יבנה, לאחר שנמצאה המתאימה ביותר מבין עשרות מועמדים שהגישו מועמדותם לתפקיד.

טייטלבוים, בעלת תואר ראשון בחינוך מטעם סמינר הקיבוצים ותואר שני בחינוך מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, ניהלה בשנים האחרונות את אגף התכניות החינוכיות בתאגיד העירוני בירושלים, ניהלה את מחלקת המניעה בעיר ללא אלימות בעיריית רמלה, ניהלה תכנית חינוכית ארצית 'אשכולות חשיבה', התוותה אסטרטגיות פדגוגיות, ניהלה את תחום החינוך במגוון מוסדות חינוך ומוסדות תרבות ועוד.  

ראש המועצה, דרור אהרון: "אני רוצה לברך את איילת טייטלבוים בתפקידה החדש ולהודות לרחמים שרים, המנהל היוצא, על שנים ארוכות של שירות מסור למען תושבי גן יבנה. תפקיד הניהול של מערכת החינוך בגן יבנה הינו תפקיד חשוב מאד וקריטי במיוחד, ולכן היה חשב לנו לבחור בקפידה את האדם שימלא את התפקיד. אני מאחל לאיילת הצלחה בתפקידה החדש למען מערכת החינוך בגן יבנה ולמען הדורות הבאים".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה