מנהל חדש למתנ"ס גן יבנהברוב קולות, בחרה וועדת הבחירות של המועצה המקומית גן יבנה על מינויו של רפי אברג'יל למנהל מתנ"ס גן יבנה הנכנס. אברג'יל צפוי להיכנס לתפקידו ולהחליף את ישראל דיאמנט, מנהל המתנ"ס היוצא במהלך חודש ספטמבר לאחר העברת חפיפה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

רפי אברג'יל (56), נשוי ואב לארבעה, נבחר לכהן כמנהל מתנ"ס גן יבנה, לאחר שנמצא המתאים ביותר על ידי וועדת הבחירה. אברג'ל, בעל ניסיון של 17 שנים בניהול מתנ"סים וניהול תחומי תרבות, נוער, קהילה וספורט, הינו בוגר תואר ראשון במדיניות ומנהל ציבורי ובעל הסמכות לניהול מתנ"סים.  במסגרת תפקידיו האחרונים שימש, בין היתר, כמנהל מתנ"ס ירוחם וכמנהל אגף התרבות בעיריית ירוחם. בתפקידו זה ניהל צוות המונה 140 עובדים, גייס משאבים, יצר שותפויות, הטמיע תהליכי עומק במתנ"ס על פי תכנית אסטרטגית, זכה בתואר מנהל מצטיין מטעם החברה למתנ"סים והוביל את מתנ"ס ירוחם ליציבות לאורך שנים רבות.   

 

מנהל המתנ"ס הנכנס, רפי אברג'יל: "אני רוצה להודות לחברי הנהלת המתנ"ס ולראש המועצה על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את המרכז הקהילתי. אני נרגש להצטרף לקהילת גן יבנה ומרגיש כמו ביומי הראשון כמנהל מתנ"ס. דלתי פתוחה עבורכם ויחד עם ההנהלה, הצוות ואיתכם התושבים נמשיך לצעוד קדימה ולהוביל את גן יבנה למחוזות נפלאים. בגישתי אני רואה בקהילה ובתושבים חלק בלתי נפרד מהכוחות שמניעים ומעצבים את פעילותו של המרכז הקהילתי וכשותפים מלאים בהעשרת החיים בקהילה בפן החברתי, תרבותי והחינוכי. יחד נעשה ונצליח".

 

ראש המועצה ויו"ר הנהלת המתנ"ס, דרור אהרון: "בשמי ובשם תושבי גן יבנה אני רוצה להודות לישראל דיאמנט על ההשקעה והעשייה הרבה שלו למען קידום חיי התרבות והקהילה ביישוב במהלך התקופה האחרונה ולאחל הצלחה גדולה בתפקיד לרפי אברג'יל".

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה