כך כתבה בפוסט: "לכבוד יום הולדתו של גיל-עד, החל בשבת הקרובה אנחנו מבקשים את עזרתכם להרבות שמחה ואהבה בישראל. נשמח אם במהלך החודש תאפו עוגות, תכינו תבשילים מפנקים ומומלצים ותעלו תמונות ומתכונים. למתכון האהוב עליכם. אחר כך, חלקו את המאפה/התבשיל שהכנתם לשכנים, חברים ובעיקר לאנשים שאתם לא ממש מכירים, ותבקשו מהם לעשות את אותו דבר, לאפות לצלם לחלק וחוזר חלילה, עד שלכולנו יהיה מתוק וחם בלב. בברכת יחד נרבה אהבה בישראל!". 

מתוק בלב

תלמידי שכבה י' בהנחיית הרכז מר דורון מיכאל, השתתפו ביום חמישי האחרון בפרויקט. כך, התלמידים חילקו מאפים מעשה ידם לראש המועצה, לעובדי המועצה במחלקות השונות, ללוחמי האש, לשוטרי משטרת גן יבנה, לעובדי מחלקת הרווחה, ולעובדי המנהלה בבית הספר. התלמידים פעלו במרץ להצלחת המבצע, וחילקו מכל טוב. בסיום רבים מהתלמידים העידו כי התרגשו מאוד ושמחו לראות איך במעשה די פשוט הצליחו להעלות חיוך על פני התושבים אותם פגשו.

מנהלת בית הספר מרי שפונט: אני מברכת ומוקירה את פועלם של המחנכים והתלמידים שעשו במלאכת הנתינה היפה הזו. מעשיהם היו לא רק בבחינת מעשה הנצחה לזכרו של גיל-עד אלא מעשה של נתינה לקהילה כמיטב המסורת המונהגת בבית הספר "ממנהיגות אישית למעורבות חברתית" יישר כוח וכל הכבוד!!".