מתנדבים להפגת הבדידות עבור אזרחים ותיקים בגן יבנה עברו קורס מקצועי במשחק קומישיתוף פעולה בין המועצה המקומית גן יבנה, החווה האקולוגית "עם הטבע" והמחלקה לשירותים חברתיים למען האזרחים הוותיקים ביישוב, הביא לקיומו של קורס מקצועי במשחק קומי על ידי ג'רום ארוס, ליצן רפואי מוסמך מגן יבנה.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

שיתוף פעולה מצחיק ומיוחד התקיים בתקופה האחרונה בין המועצה המקומית גן יבנה, עם הטבע – מרחב חברתי ירוק והמחלקה לשירותים חברתיים.

המחלקה לשירותים חברתיים, יחד עם החווה האקולוגית בהובלתה של אורלי קנת קיימו לאחרונה קורס בשם "משמחי הלב", קורס במשחק קומי.

הקורס הועבר במיוחד למתנדבי המחלקה לשירותים חברתיים במועצה, שמארחים חברה לאזרחים וותיקים ביישוב להפגת בדידות. המתנדבים הוכשרו במשחק קומי על ידי ג'רום ארוס, ליצן רפואי מוסמך ושחקן, תושב גן יבנה, שהעביר את הקורס בכישרון אמיתי ובמקצועיות.

אנשי החווה האקולוגית והמתנדבים ביקשו להודות למנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, ימית ברזילי ולג'רום ארוס על המקצועיות. "תודה על ההחלטה לקיים את הפעילות בחווה. העובדה שהפעילות התקיימה במקום פתוח ולא בתוך מבנה רשמי וסגור, רק העצימה את החוויה".

המועצה המקומית גן יבנה מבקשת להודות לכל המתנדבים והמתנדבות שלקחו חלק בקורס על הפעילות הענפה שלהם למען רווחת האזרחים הוותיקים ביישוב.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה