נחש צפע נלכד אמש בחצר בית פרטי על ידי פקחי המועצה בגן יבנהאתמול, (שבת) נלכד הבחינו דרי בית פרטי בגן יבנה בנחש צפע בגינת ביתם. הם הזעיקו את אנשי הפיקוח של המועצה המקומית גן יבנה ואלו הגיעו ולכדו את הנחש במקצועיות ראויה לשבח. בתקופה זו של חום קיצוני קיים חשש להימצאות נחשים בגינות הבתים הפרטיים ביישוב. חשוב להקפיד לא להלך יחפים ולא להזיז עציצים.

בית משפחת ארבל אמש בשעה שש אחר הצהריים. בני המשפחה אוכלים ארוחת ערב כשהם שומעים נביחות עזות ויוצאות דופן של הכלב המשפחתי מכיוון החצר. בת המשפחה יצאה לחצר על מנת לברר  את פשר הנביחות כשהכלב מסמן לה שיש משהו בקרבת המכלאה שלו. הבת הציצה מתחת לעציצים הסמוכים לשטח המכלאה וזיהתה נחש.

היא הזעיקה מיד את ההורים שניסו לוודא באם מדובר אכן בנחש. האם הבחינה בראשו של הנחש ובלשונו המשתרבבת ומיד הוזעקו אנשי מוקד 106 של המועצה המקומית גן יבנה. המוקדן בר, יצר קשר עם לוכד נחשים המשמש בעצמו כפקח ודאג שיגיע ללכוד את הנחש. תוך זמן קצר, הגיעו אל חצר הבית חן הפקח ואביאל הלוכד (פקח בעצמ כאמור) שהוכוונו על ידי בני המשפחה אל מיקום הנחש בין העציצים שבחצר. הם לכדו את הנחש במקצועיות ראויה לשבח מבין העציצים .

לעיני בני המשפחה נגלה נחש צפע גדול כמטר אורך. זה המקום לציין כי אנו נמצאים בעיצומו של גל חום כבד במיוחד. נחשים בחיפושם אחר מקומות מוצלים עלולים להגיע אל חצרות הבתים. אנא, הקפידו לא להסתובב יחפים בחצר הבית ושמרו על עירנות. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה