נכון להיום: עשרה חולים מאומתים בגן יבנה ו-237 תושבים השוהים בבידוד ביתיהבוקר, פרסם ראש המועצה את הנתונים המעודכנים ביותר של משרד הבריאות אודות ההתפתחויות האחרונות בנוגע לנגיף הקורונה בגן יבנה. נכון לעכשיו יש 10 חולים מאומתים ביישוב המאושפזים כולם בבתי החולים ו-237 תושבים השוהים כולם בבידוד ביתי. משרד הבריאות הודיע לכל מי שהיה בסביבת החולים על כך והם הודרכו להיכנס לבידוד. בכתבה מופיעה כתובת בה ביקר החולה המאומת האחרון בגן יבנה על פי משרד הבריאות. כל מי ששהה בקרבתו מתבקש להיכנס מידית לבידוד.

גן יבנה נט

"המספרים האלו מראים לכולנו דבר אחד" הוסיף אהרון דרור "רק אם נישמע להנחיות ונימנע מיציאה מיותרת מהבתים, נוכל לעצור את ההתפשטות.

לגבי ההנחיות החדשות, הן אמורות להיכנס לתוקפן רק בשעה 20:00 (בבקשה לא להתייחס לטיוטות שפורסמו הבוקר שכן הן אינן סופיות ויכולות להשתנות עד השעה 20:00 בערב ) אני חוזר ומבקש מכם בכל לשון של בקשה להישאר בבתים, למעט שירותים חיוניים כגון רכישת מזון ותרופות וכדומה ולהישמע להנחיות."

בנוסף, פרסם הבוקר משרד הבריאות מקומות מאומתים בהם שהו חולי קורונה מאומתים בגן יבנה :

20.3 7:00-7:30 מכולת שכונתית "מיני מרקט יונית" רחוב שמואל אוחיון פינת זלמן שליין גן יבנה 

הנחיות לציבור:

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה, מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון : דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 

במוקדי קופת חולים 

כללית *2700

מכבי *3555

מאוחדת *3833

לאומית *507

אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול, או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מיידי למוקד 101 של מד"א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה