נכון להיום: 61 חולים מאומתים בגן יבנה מגמת העלייה בתחלואה נמשכת.מאז אתמול התגלו 12 חולים נוספים בגן יבנה. בהתייעצות עם פיקוד העורף ומשרד הבריאות, כל המופעים שתוכננו לשבועיים הקרובים מבוטלים ובכלל זה המופע הקרוב של אמיר דדון שתוכנן להתקיים בפארק ע"ש רונה רמון.

דוברות מועצה מקומית גן יבנה

בשל זיהוי מגמת תחלואה גם במוסדות החינוך בגן יבנה, לא תותר כניסת הורים ושהייה בגני הילדים בכל הגילאים. 

בבתי הספר היסודיים ממשיך המתווה הקיים (ישיבה בנושא כיתות ה-ו תתקיים במהלך השבוע ביחד עם מנהלות בתי הספר ויו"ר ההנהגות).

המתווה שאושר לתפעול במערכת החינוך נועד לשמור על התלמידים והצוותים החינוכיים אך בכל הארץ וגם בגן יבנה נסגרים בתי ספר וגני ילדים. המנהלות הונחו לוודא הקפדה על קפסולות גם בהפסקות, בחדרי המורים ועוד. 

כרגע, נשלחו כיתת גן שלמה והצוות לבידוד וכן 2 כיתות בתיכון ובחטיבת הביניים. 

ראש המועצה דרור אהרון:

"מבקש מאוד ממשפחות בהן חולים מאומתים בגילאי בתי הספר, ודאו אי כין מגע בין החולה לילדים. הפיקוח והמשטרה הונחו להגביר אכיפה בבתי העסק וברשתות הסופרים הגדולות. לצערי לא כולם פועלים בהתאם להנחיות וחלק כבר קיבלו דו"חות. 

מבקש מאוד, בהמשך לפעילות שלנו בבתי הכנסת להימנע מחיבוקים, נשיקות, לחיצות ידיים ואי עטיית מסיכות הן בכניסה והן בסיום התפילה במיוחד בתפילות השישי. 

עוד אעדכן אתכם כי היום עובדות המועצה החלו לעבור הכשרה כמתחקרות אפידימילוגיות ברשות עצמה בהדרכתה של שרית קופפרמן מגן יבנה האחות המדריכה לקטיעת שרשרת ההדבקה והגברת המאבק בתחלואה. תודה והמון הצלחה. 

אנא שמרו על עצמכם. אנחנו נמצאים כרגע עדיין בתחום הצהוב אך המצב דינמי ומשתנה מידי יום."


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה