דוברות מועצה מקומית גן יבנה

המועצה המקומית גן יבנה מפרסמת את מועדי הרישום לגני הילדים ולבתי הספר היסודיים לקראת שנת הלימודים תש"פ. בשנים האחרונות, כחלק ממהפכת השירותים הדיגיטליים והמקוונים שמתקיימת במועצה, הוחלט לאפשר את ההרשמה לגני הילדים בצורה מקוונת ונוחה. בעקבות ההצלחה, החליטו במועצה, לראשונה, לאפשר את ההרשמה המקוונת גם עבור הנרשמים לבתי הספר היסודיים. ההרשמה לגני הילדים ולבתי הספר היסודיים תחל ביום שני (7.1.19) ותימשך עד ליום ראשון (27.1.19).

ממחלקת החינוך נמסר כי הרישום לגני הילדים מתקיים במחלקת החינוך (רח' הרצל 6) בימים א'-ה' בין השעות 8:00-12:00 ובימי א' אחר הצהריים בין השעות 16:00- 18:00. את הרישום לגנים מומלץ לבצע באמצעות האינטרנט באתר –www.cityedu.co.il שייפתח בתקופת הרישום למי שכתובתו מעודכנת בתעודת זהות - גן יבנה.

 

ההרשמה לבתי הספר היסודיים תתקיים השנה, לראשונה, גם באמצעות האתר המקוון www.cityedu.co.il שייפתח בתקופת הרישום, וגם במזכירויות בתי הספר בימים א'-ה' בשעות 8:00-14:00 ובימי ו' בשעות 8:00-11:00. בנוסף, לטובת ההורים ניתן יהיה להירשם במזכירויות בתי הספר בשעות אחר הצהריים (16:00-18:00), בשלושה תאריכים כדלקמן – 13.1, 20.1, 27.1. ההרשמה במחלקת החינוך תתאפשר בימים א'-ה' בשעות 8:00-12:00 ובימי א' בשעות 16:00-18:00.

 

שימו לב, במעמד הרישום יש להצטייד במכתב הפניה ממחלקת החינוך (בית הספר נקבע לפי אזור המגורים) ובתעודות זהות עדכניות של שני ההורים, כולל ספח עם פרטי הילד\ה. הורים שלא קיבלו מכתב הפניה, יגיעו  תחילה למחלקת החינוך מצוידים בשתי  תעודות זהות מעודכנות ותמצית רישום ממרשם האוכלוסין ממשרד הפנים. תושבים חדשים שטרם העתיקו מגורים לגן-יבנה יצטיידו בחוזה  רכישת דירה  /  חוזה שכירות, ת"ז של שני ההורים בהן רשום/ה הילד/ה, אישור ביטול רישום לשנה"ל תש"פ מהרשות בה לומד/ת הילד/ה בתשע"ט.

ראש המועצה, דרור אהרון: "המעבר ממסגרת חינוכית אחת לאחרת מהווה שינוי חיובי עבור הילדים, אך אנו מודעים לכך שהשינוי עלול לגרור עמו גם קשיי הסתגלות. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להקל על אותם קשיים, לדאוג שהילדים יזכו בחינוך איכותי, מסור, מקצועי ושיקבלו את כל התנאים הטובים ביותר להצלחתם. בשנים האחרונות, כחלק ממהפכת השירות והמעבר לשירותים הדיגיטליים המקוונים, אפשרנו לבצע את הרישום לגני הילדים באמצעות האינטרנט. בעקבות ההצלחה, החלטנו לאפשר גם את הרישום לכיתות א' בצורה מקוונת, בכדי להקל עבור ההורים את תהליך ההרשמה. יש לתושבים כתובת, כלל עובדי מחלקת החינוך עומדים לרשותכם בכל שאלה או פנייה".